Natalia Kukulska planuje koncerty po narodzinach dziecka
Facebook/Instagram

Natalia Kukulska planuje bardzo krótki urlop macierzyński! Już zapowiedziała pierwsze koncerty po porodzie

Natalia Kukulska planuje koncerty po narodzinach dziecka
Facebook/Instagram

Natalia Kukulska planuje bardzo krótki urlop macierzyński. Okazuje się, że ciężarna gwiazda, która lada dzień urodzi swoje trzecie dziecko, już planuje koncerty. Natalia Kukulska za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zdradziła swoim fanom, kiedy będą mogli ją usłyszeć. Według informacji na Facebooku, artystka będzie występować już kilka tygodni po porodzie.

 

Natalia Kukulska planuje koncerty po porodzie.

Poród Natalii Kukulskiej planowany jest na początek stycznia, więc artystka może urodzić już w każdej chwili. Ciężarna piosenkarka kilka tygodni temu w rozmowie z magazynem "Uroda Życia" mówiła, że ma nadzieję, że jej córka Laura nie będzie chciała przyjść na świat w sylwestra. 

Mam nadzieję, że nie zrobi mi tego w sylwestra. Nie chcę skończyć jak Bridget Jones - żartowała wówczas Natalia Kukulska. 

Z wpisów artystki na Instagramie i Facebooku wynika, że wciąż czeka na szczęśliwe rozwiązanie oraz... planuje koncerty. Młoda mama już w lutym planuje pierwsze koncerty. I tak, pierwszy występ Natalii Kukulskiej odbędzie się 12 lutego 2017 roku w Starachowicach. Dwa dni później gwiazda zaśpiewa w Bełchatowie. Kolejne koncerty zaplanowane są na marzec.

 

Wygląda więc na to, że Natalia Kukulska planuje bardzo krótki urlop macierzyński. 

 

Zobacz także: Natalia Kukulska przygotowuje się do świąt i do urodzin córeczki Laury! Napisała "Oczekujemy!" i pokazała ZDJĘCIE! ;)

 

Natalia Kukulska już planuje koncerty po narodzinach córki.

Natalia Kukulska planuje koncerty po narodzinach dziecka
Facebook

Artystka lada dzień urodzi swoje trzecie dziecko.

Natalia Kukulska, Baby Shower, VIVA!
Facebook @Natalia Kukulska

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13