W tym roku jeden z koncertów podczas Festiwalu w Opolu będzie poświęcony Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu - wybitnym twórcom polskiej piosenki. Na scenie pojawi się oczywiście ich córka, Natalia Kukulska, która co prawda nie zaśpiewa żadnej z piosenek, ale odegra ważną rolę podczas występu. Jaką? O tym przekonamy się niebawem. W rozmowie z plejada.pl Kukulska odniosła się do ostatnich rewelacji na temat powstania filmu o jej matce. Czy rzeczywiście taki projekt jest w planach? Zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Oto najprzystojniejsi, dorośli już synowie polskich gwiazd! Czym się zajmują i co robią w życiu? Zobacz!

Chcesz powiększyć swoją kolekcję filmów na płytach? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy Livro.

Natalia Kukulska o filmie o Annie Jantar

Natalia Kukulska bardzo dba o pamięć swoich rodziców, ale czasami ma dość plotek, które pojawiają się na ten temat. Jedna z ostatnich dotyczyła filmu biograficznego o Annie Jantar, w którym Natalia miałaby zagrać główną rolę. W rozmowie z Michałem Misiorkiem z plejady.pl gwiazda mówi:

Nie wiem, skąd media biorą te rewelacje. Czytałam, że to była dla mnie trudna decyzja, ale ostatecznie ją podjęłam i zagram w tym filmie produkowanym przez Telewizję Polską. Ktoś wymyśla sobie scenariusze, które dzieją się kompletnie poza moim życiem i nie są prawdziwe. Nawet już nie chce mi się do tego odnosić i publicznie komentować. Niektóre gazety i portale chciałby, żeby było inaczej. Zresztą, to nie pierwszy raz. Kiedyś przeczytałam, że ponieważ moja córka ma na imię Anna, to na pewno zostanie następczynią Anny Jantar. I mimo że ludzie mogli dotąd usłyszeć zaledwie jeden wers jej śpiewu jako dziecka, w zbiorowym utworze Warsztatowej Akademii Musicalowej, to już wszystko wiedzą najlepiej. Czasem to mnie przerasta. Przestałam już czytać te rewelacje.

Natalia bardzo ostrożnie podchodzi do tematu tego filmu i nie chce wiele zdradzać. Hipotetycznie nie ma pomysłu, kto mógłby zagrać jej mamę. Kiedy padło pytanie o jej przyjaciółkę, Małgorzatę Sochę, stwierdziła:

Zobacz także

Nie sądzę, żeby była w wystarczającym stopniu podobna do mojej mamy, choć jest bardzo ciepłą osobą. To wspaniała aktorka, ale posiada zupełnie inny typ urody. Przyjaźnię się z Małgosią, ale wydaje mi się, że nie takie czynniki decydują o wyborze obsady. Poza tym, na razie trochę wróżymy z fusów.

Przy okazji artystka opowiedziała o przyjaźni z gwiazdą "Przyjaciółek":

Jesteśmy sąsiadkami. Nasza relacja zrodziła się naturalnie z przyjaźni naszych córek, które chodzą razem do przedszkola. Mamy bardzo bliski kontakt i wiele wspólnych tematów do rozmów. Łączy nas też podobna wrażliwość.

Koncert poświęcony Jantar i Kukulskiemu już dziś podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! Czekacie?

Natalia wydała niedawno nowy album "Czułe struny". Małgosia Socha jest nim oczarowana!

Na płycie można usłyszeć jej syna oraz oczywiście męża. Natalia Kukulska lubi pracować z członkami swojej muzykalnej rodziny!

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama