Party Stories
Natalia Kukulska na spacerze
Newsy

Natalia Kukulska na spacerze z najmłodszą córką. Laura to urodzona modelka! Zdjęcia paparazzi

Paparazzi przyłapali gwiazdę razem z mężem i córeczką na spacerze. Tylko spójrzcie na stylizację piosenkarki!

Natalia Kukulska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Piosenkarka jakiś czas temu zdecydowała się na sporą metamorfozę i obcięła włosy, zdecydowała się też na grzywkę. Niestety, w czasie pandemii, kiedy wszystkie koncerty i imprezy są odwołane, nie mamy zbyt wielu okazji do oglądania nowych zdjęć gwiazdy, a jedynie te, które same publikuje w mediach społecznościowych. Ostatnio paparazzi przyłapali Natalię Kukulską na spacerze z rodziną - takich zdjęć piosenkarki jej fani nie mogą oglądać zbyt często. Tylko spójrzcie na najmłodszą córkę artystki! Laura to już duża dziewczynka i wygląda na to, że uwielbia pozować...

Jak wyglądają dzieci Natalii Kukulskiej? Starsza córka wyrosła na piękną kobietę. A syn? Przystojniak!

Natalia Kukulska na spacerze z najmłodszą córką!

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci: Jana, Annę i Laurę. Najmłodsza córka wokalistki ma już 4 lata. Dziewczynka rośnie jak na drożdzach i coraz bardziej jest podobna do swojej mamy. Piosenkarka i jej mąż ostatnio wybrali się razem ze znajomymi na spacer i zabrali ze sobą Laurę. Okazuje się, że Natalia Kukulska urządziła córce mini sesję zdjęciową. Dziewczynka dzielnie pozuje. To urodzona modelka!

Zobacz także: Kayah na zakupach w supermarkecie! Paparazzi przyłapali gwiazdę w nietypowej sytuacji...

Natalia Kukulska na spacerze w kolorowej stylizacji

 

Piękną słoneczną pogodę (przed kilkoma dniami) Natalia Kukulska spędziła z mężem i najmłodszą córką w parku. Laura to urodzona modelka. 

Natalia Kukulska na spacerze z córką

Artysta zdecydowała się na luźną stylizację z mocnymi kolorami w roli głównej. 

Natalia Kukulska na spacerze

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Kukulska
Newsy
Natalia Kukulska z mężem i dziećmi na prezentacji nowej płyty. Anna to kopia mamy, Jan - cały tata!

Natalia Kukulska  z rodziną na przedpremierowym odsłuchu swojego nowego albumu "Czułe struny". Piosenkarkę w tym wyjątkowym dniu wspierali: mąż - Michał Dąbrówka oraz dzieci Jan i Anna. Artystka z rodziną chętnie pozowała do wspólnych zdjęć. Spójrzcie, jak wyrosły pociechy Natalii Kukulskiej! Jan i Anna to kopie wokalistki i jej męża. Natalia Kukulska z rodziną na imprezie Natalia Kukulska przez wiele lat chroniła wizerunek swoich pociech. Artystka nie publikowała w sieci zdjęć dzieci i nie zabierała ich na oficjalne imprezy. Dziś, kiedy Jan i Anna skończyli 20 i 15 lat wszystko się zmieniło. Natalia Kukulska coraz częściej pokazuje swoim fanom wspólne zdjęcia z córką i synem. Teraz piosenkarka zabrała Jana i Annę na przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Czułe struny". Szczęśliwa rodzinka chętnie pozowała do wspólnych zdjęć. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Anna to kopia mamy, a Jan to cały Michał Dąbrówka.  Zwróćcie również uwagę na look piosenkarki. Natalia Kukulska na przedpremierowym odsłuchu swojej płyty zachwyciła swoim wyglądem w czarnej, transparentnej sukience, którą połączyła z ciemnymi botkami.  Przypominamy, że Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka są również rodzicami małej Laury. Dziewczynka skończyła trzy latka i jest coraz bardziej podobna do swojej mamy.  Zobacz także:  Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej coraz bardziej przypomina mamę: "Jak dwie krople wody!" Natalia Kukulska z rodziną na oficjalnej imprezie. Anna to cała mama!  Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka mają jeszcze trzecie dziecko, córeczkę Laurę.  

Natalia Kukulska w czarnej marynarce
Newsy
Natalia Kukulska pokazała urocze zdjęcie z córeczką! Już wiadomo, do kogo Laura jest podobna

Dwa lata temu Natalia Kukulska urodziła swoje trzecie dziecko - Laurę. Artystka i jej mąż Michał mieli wtedy już dwoje starszych dzieci Jana i Annę. Trzecia ciąża artystki wzbudziła duże emocje, tak samo jak narodziny jej córeczki. Natalia Kukulska chętnie pokazywała zdjęcia tuż po narodzinach pociechy i nie miała również oporów, by na Instagramie publikować fotografie z karmienia Laury piersią, tym samym przyczyniając się do obalenia tabu, jakim jeszcze kiedyś była ta naturalna czynność.  Nie da się jednak ukryć, że Natalia Kukulska nieczęsto pokazuje zdjęcia swojej rodziny, ale tym razem zrobiła wyjątek! Na najnowszej fotografii możemy zobaczyć jej najmłodszą córeczkę. Od razu widać, do kogo jest podobna!  Natalia Kukulska pokazała córkę Laurę Natalia Kukulska poszła w ślady wielu innych gwiazd i pokazała swoje zdjęcie z wyborów. Uwagę zwraca jednak jej córeczka, którą artystka trzyma na rękach. Mimo że Laura jest odwrócona tyłem do aparatu, to jednak od razu widać, że jedną cechę odziedziczyła po swojej mamie - kręcone, bujne włosy! Fani natychmiast zwrócili na to uwagę. A na rękach Mała Natalka :) Śliczne włoski ma Laurka,moja Laura też taka kręcona "po dziadziusiu" 😁 pozdrawiam Jaka słodziutka Laurka po mamusi <3 Te loczki córki dobrze że odziedziczyła😍 Laurka to wykapana mama 💖❤️ - komentują zachwyceni fani. Ciekawe, do kogo Laura jest podobna z twarzy. Jak obstawiacie? Natalia Kukulska chroni swoją prywatność  

Natalia Kukulska urodziła córkę
ONS/Facebook
Newsy
Natalia Kukulska urodziła córkę! Gwiazda pokazała słodkie WIDEO z powitania Laury w domu!
Zobacz zdjęcie i urocze wideo!

Natalia Kukulska urodziła! Piosenkarka została mamą córeczki, której dała imię Laura. Gwiazda poinformowała o narodzinach swojego trzeciego dziecka na Facebooku. Dziewczynka przyszła na świat 5 stycznia. Mama i córką są już w domu.   Zobacz też:  Natalia Kukulska planuje bardzo krótki urlop macierzyński! Już zapowiedziała pierwsze koncerty po porodzie   Natalia Kukulska urodziła córkę Na profilu Natalii Kukulskiej pojawił się wzruszający wpis z informacją o przyjściu na świat wyczekiwanej córeczki. Gwiazda pokazała filmik z domu. Widać na nim powitalne balony z napisem: "Witaj w domu, Laura"! Od 5 stycznia i godziny 9:40  szczęście ma nowy wymiar. A konkretnie 52 cm i 3 220 g! Poniżej takie tam pierwsze pogaduchy z Laurą ... Produkcja: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka Ps. Dziękuję dyrekcji i personelowi warszawskiego szpitala św. Zofii za wspaniałą opiekę - napisała Natalia Kukulska. Gratulujemy! I czekamy na pierwsze zdjęcie Laury!   Polecamy: Naturalny poród polega na wykorzystaniu sił natury do wydania dziecka na świat   Natalia Kukulska urodziła córkę. Dziewczynka będzie nosić imię Laura. Do wpisu dołączony jest uroczy filmik. Słychać w nim Laurę!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner