Koncert sylwestrowy z Natalią Kukulską i Anią Rusowicz
ONS
Newsy

Znamy plan pierwszego koncertu sylwestrowego. Nie zabraknie popularnych gwiazd

Kogo zobaczymy na scenie?

Koncerty podczas Sylwestra zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz widzów, dla których dobra muzyka bądź odpoczynek przed telewizorem jest najlepszym sposobem świętowania ostatniego dnia w roku. Stacje telewizyjne biją się zaś o największe gwiazdy. W poprzednim roku publiczność mogła się bawić m.in. z Dodą w Katowicach czy Edytą Górniak i Justyną Steczkowską we Wrocławiu. Przypomnijmy: Mamy sylwestrowe show Dody. Seks i ogień na scenie

W tym roku pierwsze plany sylwestrowe zaprezentował Poznań. Na rynku odbędzie się Sylwester Miejski pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", podczas którego będziemy mogli usłyszeć największe przeboje Anny Jantar. Na imprezie nie może zabraknąć oczywiście córki artystki, Natalii Kukulskiej, która będzie największą gwiazdą show:

Koncert sylwestrowy dedykowany mojej mamie to niezwykle miła inicjatywa organizatorów i jej rodzinnego miasta. Poznań to skarbiec talentów. Cieszę się, że w repertuarze Anny Jantar zabrzmią ciekawe głosy tych bardziej i mniej znanych poznanianek, a młodzi twórcy zaprezentują swoje wersje jej utworów - czytamy na stronie artystki


Na scenie zobaczymy m.in. : Halinę Frąckowiak, Anię Rusowicz, Kasię Rościńska, Hannę Banaszak czy siostry Dagmarę i Martynę Melosik.

Zobacz: Steczkowska śpiewa przebój Madonny. Hit czy kit?
Edyta Górniak na Sylwestrze we Wrocławiu: 

Garderoba Górniak podczas Sylwestra TVP
ONS
Newsy
Górniak: W mojej garderobie jest kilka podstawowych rzeczy
Bez czego diwa nie zagra koncertu?

Już za niecały miesiąc Sylwester. W tym roku największe stacje telewizyjne zadbały o to, żeby ich telewidzowie spędzili szampańską noc z największymi gwiazdami estrady i znakomitą muzyką. Sporo emocji wywołuje impreza we Wrocławiu, podczas której wystąpi m.in. Edyta Górniak . Gwiazda już przygotowuje się do koncertu w rytmie disco. W rozmowie z "Super Expressem" piosenkarka zdradziła, że wykona cztery numery, a jednym z nich będzie "The Winner Takes It All" z repertuaru Abby, a także jak dowiedziało się AfterParty.pl - "Lady marmalade". Artystka w wywiadzie zdradziła również, że ma już dylemat co tego wieczoru założy na scenę. - Zawsze pozostaje się kontrast czy ubrać się ładnie czy ciepło. Dlatego wszystkie rzeczy, które są właściwe dla kamer i są czytane dobrze w światłach to nie są rzeczy, które grzeją. Takie są dylematy. Jeśli się stanie tak, że będzie minus piętnaście, to będę musiała rozważyć ubranie czapki zamiast tapirowania włosów. Edyta wyjawił również kilka rzeczy, których nie może zabraknąć podczas sylwestrowej zimowej nocy w jej garderobie. - W mojej garderobie jest kilka podstawowych rzeczy. Musi być rumianek, taki naturalny, miód, cytryna i woda. Na przepłukanie i rozgrzanie gardła. Rumianek zawsze oczyszcza struny głosowe. Koncerty sylwestrowe nie należą do najprostszych. Wykonawcy podczas imprezy muszą zmagać się z różnymi warunkami atmosferycznymi. Jednak rozbawione kilkadziesiąt tysięcy widzów pod sceną i setki tysięcy przed telewizorami rekompensują wszystkie trudy. Zobacz: Będzie nowe show z udziałem gwiazd. Chcą Górniak w jury Edyta Górniak podczas sylwestrowej konferencji TVP:

Sylwester 2014/2015 we Wrocławiu
ONS
Newsy
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego sylwestra TVP. Pojawi się wiele gwiazd
Kto zaprezentuje się na scenie?

Impreza sylwestrowa to dla dużych stacji telewizyjnych prawdziwa walka o widzów. Każda z nich przygotowuje show, które ma przyciągnąć przed ekrany miliony telewidzów, a niezawodnym sposobem na to są oczywiście gwiazdy. Poprzedni Sylwester był wyjątkowo bogaty, a duże koncerty odbyły się w kilku miastach w Polsce. Przypomnijmy: Mamy sylwestrowe show Dody. Seks i ogień na scenie W tym roku będzie podobnie, a produkcje są już na bardzo zaawansowanym etapie planowania. My natomiast wiemy, co dla swoich widzów szykuje TVP2 . Sylwester we Wrocławiu poprowadzi duet Tomasz Kammel i Halina Mlynkova . Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Mlynkova zaprezentuje się również na scenie, a oprócz niej zobaczymy m.in. Justynę Steczkowską , Patrycję Markowską i zespół LemON . Każdy z wykonawców przygotuje spektakularne show, a to dopiero początek listy gwiazd - pełny skład ma zostać ogłoszony już niebawem. Będziecie oglądać? Zobacz: Steczkowska śpiewa przebój Madonny. Hit czy kit? ''''''''''''''''+''''''''''''''''ipt>''''''''''''''''); //-->   Te gwiazdy wystąpią podczas Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu 2014/2015:

Kasia Sawczuk wraca do śpiewania
Newsy
Kasia Sawczuk wraca do śpiewania! Wystąpi w hitowym projekcie
Kasia Sawczuk wraca do śpiewania! Wystąpi w hitowym projekcie

Katarzyna Sawczuk dołączyła do grupy artystów, którzy biorą udział w projekcie "Tribute to Jantar", czyli koncercie na cześć Anny Jantar. Wśród nich są uczestnicy popularnych show telewizyjnych - m.in. Arek Kłusowski, Marek Kaliszuk, Mateusz Grędziński, Michał Grobelny, Kamil Bijoś, Jagoda Kret oraz Małgorzata Nakonieczna.   Zobacz także: Namiętne pocałunki Sawczuk i Pniewskiego w "Barwach szczęścia"! Dużo GORĄCYCH ZDJĘĆ z planu Koncert "Tribute to Jantar" zobaczymy już 26 czerwca o 19 w Capitolu (bilety zostały wyprzedane), a kolejny 3 września o 19, również w Capitolu (bilety w sprzedaży). Podczas show widzowie usłyszą takie przeboje jak "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Najtrudniejszy pierwszy krok".  Wybierzecie się na koncert? Jak myślicie - czy Kasia sprawdzi się w repertuarze tej wielkiej gwiazdy? Jak udowodniła, głos ma!  Zobacz:  Pamiętacie Kasię Sawczuk w "The Voice"? Zobaczcie, jak fantastycznie zaśpiewała utwór Edyty Górniak! Kasia Sawczuk dołączy do projektu "Tribute to Jantar". Występuję w nim m.in. Arek Kłusowski.    A także Michał Grobelny.

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner