Big Brother
East News

Chora na raka Natalia Dawidowska prosi o pomoc! Gwiazda "Big Brothera" nie daje sobie rady z kosztami leczenia 

Big Brother
East News

Natalia Dawidowska choruje na raka piersi. Uczestniczka drugiej edycji ''Big Brothera'' poddała się zabiegowi chemioterapii, po którym nie czuje się najlepiej.  Nie może wrócić do pracy, a koszty leczenia zaczynają przerastać jej możliwości finansowe. Natalia zdecydowała się poprosić o pomoc finansową. 

Natalia Dawidowska ma raka piersi, potrzebuje wsparcia

Natalia Dawidowska w październiku poinformowała, że choruje na raka piersi. Uczestniczka ''Big Brothera'' zapewniała wówczas, że zrobi wszystko, by jak najdłużej żyć normalnie.

Kochani umieszczam ten post z informacją, abyście dbali o własne życie zdrowie i bliskich. Proszę was!!! Ponieważ dnia 1.10 dowiedziałam się, że moje życie ulegnie zmianie ze względu na zdrowie. Na szczęście jestem twardą babką i nie poddam się!!!! (...) Będę was informować aby dać siłę i pokazać innym że można wygrać bez względu na wszystko.

Szybko okazało się, że sama operacja mastektomii w Londynie nie wystarczy i kobieta musi poddać się chemioterapii. Zabiegi mocno osłabiły Natalię i uniemożliwiły jej powrót do pracy. Koszty leczenia zaczynają ją pomału przerastać: 

Jak pewnie większość z Was wie, od dłuższego czasu rak piersi próbuje perfidnie utrudnić mi życie. Uparcie walczyłam i walczyć dalej będę, bo jego kolejną próbą złamania mnie, jest niespodziewana chemia. Pełna obaw, ale i nadziei podeszłam do niej z myślą, że będę silna i jak najszybciej wrócę do pracy, bo niestety jak pewnie się domyślacie, problemy zdrowotne uniemożliwiły mi pracę, a oprócz leczenia miałam na głowie rachunki i myśl o tym, za co zrobię najpotrzebniejsze zakupy - przyznała Natalia na Instagramie. 

Organizm Natalii nie najlepiej poradził sobie z chemioterapią. Dawidowska opisała, jak teraz czuje się po zabiegu:

Pierwsza noc po chemii była naprawdę trudna, organizm próbował się bronić i wyrzucić z siebie to, co właśnie dostał. Nie wnikając w szczegóły, była straszna i opadłam z sił. Na ten moment jest trochę lepiej, odpoczywam i staram się nie przesilać, ale dotarło do mnie, że w tej sytuacji nie mogę wrócić do pracy i tutaj zwracam się z prośbą do Was. Utrzymanie, dojazdy do szpitala i inne najpotrzebniejsze wydatki mnie przerosły. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna 

Natalia Dawidowska mieszka i pracuje w Londynie. Uczestniczka ''Big Brothera'' zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów, dzięki swojej otwartości i dobremu sercu. Dawidowska pokazała szerszej publiczności, że można być kobietą i nie wpisywać się w narzucone kanony kobiecości.

Życie w Londynie dawało jej dużo radości. Niestety, przerwała to choroba. Dawidowska usunęła już obie piersi. Niestety, choroba powróciła. 

Zobacz także: Gwiazda "Big Brothera" opowiedziała o trudnej walce z rakiem: "Podjęłam decyzję, że wycinamy obie piersi"

Natalia poprosiła fanów o pomoc w leczeniu.

Natalia zdobyła serca widzów ''Big Brothera'' swoim wielkim sercem i dobrocią. 

Big Brother
East News

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44