Big Brother
East News

Gwiazda "Big Brothera" opowiedziała o trudnej walce z rakiem: "Podjęłam decyzję, że wycinamy obie piersi"

Big Brother
East News

Natalia Dawidowska w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o walce o swoje zdrowie i życie. Gwiazda programu "Big Brother" zdradziła, jak dowiedziała się o chorobie i jak trudną decyzję podjęła, żeby pokonać nowotwór. Słowa Natalii z "Big Brothera" poruszają do łez! 

Natalia Dawidowska o swoim stanie zdrowia

Natalia Dawidowska wystąpiła w drugiej edycji "Big Brothera", która była emitowana w ubiegłym roku. Natalia była jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu- lubiła ubierać się w typowo męskie stylizacje i głośno mówiła to, co myśli. Po zakończeniu reality-show Natalia Dawidowska wyjechała z Polski. Niestety, ostatnio okazało się, że była gwiazda "Big Brothera" walczy z nowotworem i przeszła poważną operację. Teraz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tych trudnych chwilach. Jak Natalia dowiedziała się o chorobie? Okazuje się, że pierwsze oznaki pojawiły się już w styczniu, kiedy zauważyła, że z jej piersi sączy się krew. 

Później został wyczuty przeze mnie guzek, który był właśnie umiejscowiony bardzo blisko sutka. No i potem, no niestety, dodatkowo doszedł ból- wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Niestety, Natalia nie chciała iść do lekarza i dopiero jej koleżanka zmusiła ją do wizyty u specjalisty. Wtedy właśnie okazało się, że ma raka. Była uczestniczka przeszła poważną operację, podczas której usunięto jej piersi. 

Ja podjęłam decyzję, że wycinamy po prostu obie piersi od razu, żeby nie było możliwości nawrotu tej choroby. (...) Wielokrotnie o tym mówiłam - pomimo tego, że wyglądam jak wyglądam, że mam styl bardziej męski, niż kobiecy, że zajmuję się bardziej męskimi rzeczami, to nie oznacza, że ja nie jestem kobietą. Ja się urodziłam kobietą, ja jestem kobietą i ja siebie akceptuję jako kobietę. Ja mam dopiero 30 lat, a ja już jestem po raku piersi- wyznała Natalia Dawidowska. 

Pomimo operacji lekarze ostrzegli Natalię, że choroba może wrócić. 

Jeżeli u mnie wyjdzie bardzo duże obciążenie genetyczne, skończy się to chemioterapią- dodała w "DDTVN".

Natalii życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Kamil i Ewa z "Big Brothera" telewizyjną parą roku! Co u nich słychać kilka miesięcy po zakończeniu show?

Natalia Dawidowska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej walce z chorobą.

Big Brother
East News

Była uczestniczka "Big Brothera" zmagała się z rakiem.

 

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44