8. lutego polskie i zagraniczne media obiegła informacja o śmierci Mateusza Murańskiego - zawodnika Fame MMA, aktora, znanego m.in. z roli w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" 'czy nominowanej do Oscara produkcji "IO". Mimo że na temat śmierci gwiazdora wypowiadali się jego znajomi czy współpracownicy, do tej pory próżno było szukać reakcji czy wywiadów udzielonych przez jego bliskich. Zmieniło się to, gdy opublikowana została rozmowa ojca Mateusza Murańskiego z portalem Salon24.pl. Teraz milczenie przerwała również narzeczona zmarłego.

Reklama

Narzeczona Mateusza Murańskiego po raz pierwszy o jego śmierci

Po nagłej, niespodziewanej śmierci Mateusza Murańskiego na początku lutego, pojawiło się wiele spekulacji na temat jego zgonu, a także życia prywatnego i potencjalnych problemów. Jak do tej pory, ani rodzina, ani narzeczona Mateusza Murańskiego nie skomentowali oficjalnie tragedii, jaka ich dotknęła. Po raz pierwszy o śmierci syna Jacek Murański opowiedział w wywiadzie dla salon24.pl. W rozmowie padło wiele poruszających słów, między innymi dotyczących związku syna. Teraz milczenie przerwała również narzeczona Mateusza Murańskiego:

- Jak to mawiają, oczy mówią wszystko. Jedyne, oficjalne stanowisko naszej rodziny jest udostępnione dla portalu Salon24 - napisała narzeczona zmarłego aktora.

Instagram @mateusz_muranski

Na zdjęciu Karoliny Wolskiej gołym okiem widać trudne emocje. Sytuacja jest niezwykle stresująca tym bardziej, że w mediach nieustannie pojawiają się nowe doniesienia w temacie śmierci Mateusza Murańskiego. Nie wiadomo, czy narzeczona zmarłego, podobnie jak jego ojciec, zdecyduje się na rozmowy z dziennikarzami.

Facebook/Mateusz Murański

Zobacz także: Nowe ustalenia w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Wydano zgodę na pogrzeb

W wywiadzie dla salon24.pl, Jacek Murański opowiedział o ostatnich planach Mateusza Murańskiego. Wyznał, że jego syn był szczęśliwie zakochana i planował przyszłość z ukochaną. Po okropnej tragedii, z jaką przyszło im się zmierzyć, ojciec Mateusza Murańskiego, czuł się odpowiedzialny za najważniejsze kobiety w jego życiu - narzeczoną oraz mamę:

Zobacz także

- Czułem się odpowiedzialny za życie matki i narzeczonej Mateusza. To jest rozpacz, której nie da się opisać. Teraz po dwóch tygodniach jestem gotowy na tę rozmowę. Chcę powiedzieć, że Mateusz kochał życie i kochał ludzi. Ze swoją narzeczoną planował bardzo szczegółowo przyszłość. - wyznał Jacek Murański.

Reklama

Zobacz także: Mateusz Murański nie żyje. Sąsiadka widziała aktora niedługo przed śmiercią

instagram
Reklama
Reklama
Reklama