Na evencie z okazji 18. urodzin portalu Pudelek.pl, który odbył się 23 maja, pojawiło się wiele gwiazd. Jednak to w szczególności na jedną parę wszyscy patrzyli. Marcin Hakiel i jego narzeczona Dominika nagle stanęli, aby zapozować na ściance, gdzie wszyscy dowiedzieli się, że para spodziewa się dziecka.

Reklama

Narzeczona Marcina Hakiela już wcześniej dawała do zrozumienia, że jest w ciąży

Na gali Pudelka Marcin Hakiel i Dominika Serowska w rozmowie z naszą reporterką Urszulą Grabowską wyjawili, że informacja o ciąży nie była planowana konkretnie na dzień. Co się okazało, wszystko wydarzyło się za sprawą kostiumu, który Dominika na siebie założyła.

To wyszło niestety przez mój kostium. Jak go założyłam, to uznałam, że będę całą imprezę udawała, że mnie wydęło po jedzeniu i będę się zasłaniać torebką, czyli będę udawać głupka. Albo powiem no dobra jest jak jest
- wyjawiła nam Dominika.

Zobacz także: Marcin Hakiel i Dominika będą mieli dziecko! "Obydwoje chcieliśmy"

Marcin Hakiel i Dominika
Wojciech Olkusnik/East News

Para nie podała jeszcze, w którym miesiącu ciąży jest Dominika Serowska, jednak na przestrzeni ostatnich tygodni można było zauważyć zachowania narzeczonej Marcina Hakiela, które sugerowały, że jest w ciąży.

Już podczas występów narzeczonego w "Tańcu z Gwiazdami" jego ukochana, pojawiając się na widowni, siedziała, trzymając się za brzuch. Uchwycili to również fotografowie np. 24 marca po występie Marcina Hakiela, kiedy to zapozował ze swoją ukochaną do fotografii. Dominika na niektórych zdjęciach trzymała brzuch, a na innych zasłaniała go torebką.

Zobacz także
Marcin Hakiel i Dominika
VIPHOTO/East News

Nietypowe zachowanie Dominiki zaczęło się mniej więcej pod koniec listopada 2023 roku. Od tamtej pory na wielu wspólnych zdjęciach Marcina Hakiela i jego narzeczonej widać jak kobieta chowa się za tancerzem podczas pozowania.

My również pisaliśmy o tym, że Dominika zachowuje się jakby była w ciąży, w listopadzie ubiegłego roku po premierze filmu "Napoleon", gdzie Dominika i Marcin pojawili się wspólnie. Wspomnieliśmy o tym, że Dominika na większości zdjęć trzymała się za brzuch. Miała na sobie obszerną czarną marynarkę partnera i wyglądała na szczęśliwą, ale zmęczoną.

Marcin Hakiel i Dominika
VIPHOTO/East News

W tym czasie Dominika wstawiła także intrygującą relację na swoich social mediach. Pokazała zdjęcie Rihanny w ciąży pod palmą na tle oceanu.

Czyżby para szykowała się, żeby coś wyznać światu? A może to tylko zwykły zbieg okoliczności? Miejmy nadzieję, że już niedługo się dowiemy
- pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku.
Dominika, Marcin Hakie
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama

Jak widać, doczekaliśmy się odpowiedzi. Życzymy dużo zdrowia!

Reklama
Reklama
Reklama