Krzysztof Wieszczek, Stefan Pawłowski, Michał Malinowski - największe ciacha Polsatu Maciej Rock na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie 2016/2017 Stefano Terrazzino  w czarnej marynarce Żora Korolyov Marcin Korcz na premierze filmu "Być jak Kazimierz Deyna"
Krzysztof Wieszczek, Stefan Pawłowski, Michał Malinowski - największe ciacha Polsatu
Eastnews/ONS
1/8
Krzysztof Wieszczek, Stefan Pawłowski, Michał Malinowski - największe ciacha Polsatu
Eastnews/ONS

Nie da się ukryć, że w tym sezonie najwięcej przystojniaków możecie oglądać na antenie Telewizji Polsat. A który ze słonecznych (bo to w końcu logo stacji!) facetów jest najseksowniejszy? Wybraliśmy siedmiu, którzy naszym zdaniem zasługują na miano największych przystojniaków stacji Polsat. Który jest najbardziej HOT? Zobaczcie naszą galerię!

 

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska ma romans z Michałem Malinowskim? Sama komentuje krążącą plotkę...

2/8
Maciej Rock na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie 2016/2017

7. Maciej Rock

CO NIE „DOWYGLĄDA”, TO „DOUBIERZE”! Choć tylko dwa lata zostały mu do dnia, gdy będzie mógł zanucić: „Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień…”, to prezenter „Idola” nadal pozuje na nastolatka i, co zadziwiające, wciąż mu to pasuje. Maciek kocha modę, nie boi się z nią eksperymentować i mimo że nie zawsze trafia w dziesiątkę (w sumie tylko saperowi nie wolno się pomylić), to i tak zasługuje na miano jej mistrza. Kiedy dodamy do tego chłopięcy temperament, nieco niewyparzony język i uroczą skłonność do niesegregowania wypowiadanych przez siebie myśli (tak jak wtedy, kiedy beztrosko przyznał się na wizji do palenia marihuany), otrzymujemy faceta, którego nie sposób nie lubić!

3/8
Stefano Terrazzino  w czarnej marynarce
ONS

6. Stefano Terrazzino

BELLISSIMO! Jeśli zapytalibyście go, jaki jest najtrudniejszy język świata, to pewnie odpowiedziałby, że polski. Tylko chyba tym należy tłumaczyć fakt, że mimo 12 lat pobytu w naszym kraju Stefano nadal nie potrafi sobie z nim do końca dać rady. Ale co tam – lekkie kaleczenie naszej mowy w jego wydaniu jest tak urocze, że dajmy mu za to odpust. A Stefano, człowieka renesansu (śpiewa, tańczy, gra w filmach, prowadzi programy telewizyjne), z przyjemnością umieszczamy w naszym rankingu!

4/8
Żora Korolyov
ONS

5. Żora Korolyov

URODZONY W JEDNYM Z PIĘKNIEJSZYCH MIAST UKRAINY, Odessie, 29-latek jest jednym z najbardziej wszechstronnych facetów w show-biznesie. Znakomicie tańczy (w aktualnej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” partneruje Dominice Gwit), jest całkiem utalentowanym aktorem (udowodnił to w serialu „Egzamin z życia”), jego umiejętności wokalne litościwie pominiemy dyplomatycznym milczeniem, a do tego licencjonowanym menedżerem FIFA i posiadaczem licencji agenta piłkarskiego. Robi wrażenie, prawda?

5/8
Marcin Korcz na premierze filmu "Być jak Kazimierz Deyna"
Akpa

4. Marcin Korcz

DROBNYMI KROCZKAMI, ALE ZAWSZE DO PRZODU. Tak toczy się kariera aktora, który w tym sezonie do CV dopisał też udział w show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. A owo CV, jak na aktora, który nie należy jeszcze do pierwszej ligi polskich gwiazd, jest już całkiem bogate. Marcin pojawił się już bowiem m.in. w „Rodzinie zastępczej”, „Przyjaciółkach” i „Pierwszej miłości”, a kilka miesięcy temu otrzymał nominację do Telekamer w kategorii nadzieja telewizji. A my mamy nadzieję, że po „Tańcu z gwiazdami” Marcin nie da nam już o sobie nigdy zapomnieć!

6/8
Krzysztof Wieszczek w granatowej marynarce
ONS

3. Krzysztof Wieszczek

ŻYWY DOWÓD PRAWDZIWOŚCI POWIEDZENIA „pozory mylą”. Choć na ekranie z reguły gra amanta zmieniającego kobiety jak rękawiczki, to w życiu prywatnym 33-letni i obdarzony aż 190 centymetrami wzrostu aktor jest bardzo poukładanym i spokojnym człowiekiem. W dodatku – strzegącym swojej prywatności niczym mitologiczny Cerber krainy zmarłych. O Krzysztofie wiadomo tyle, że ma żonę, małą córeczkę i kocha triatlon. I z grubsza tyle. „Uważam, że aktor powinien być nieco tajemniczy. Nie wszystko jest na sprzedaż!”, powiedział w jednym z wywiadów. I na razie robi wszystko, aby wprowadzić te słowa w życie. Łatwiej było rozszyfrować Toma Riddle’a w „Harrym Potterze” niż Krzysztofa. I oby tylko nie okazał się Voldemortem…

7/8
Stefan Pawłowski w błękitnej koszuli
ONS

2. Stefan Pawłowski

WNUK ZNANEGO SZERMIERZA Jerzego Pawłowskiego i aktorki Teresy Szmigielówny gra w tym sezonie główną męską rolę w nowym polsatowskim serialu „Niania w wielkim mieście” (obok Magdaleny Lamparskiej). Wcześniej mogliśmy go podziwiać m.in. w filmie „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego, w którym zagrał ze swoim bratem Józefem. Podobnie jak jego kolega z pozycji 3. Stefan niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Portale internetowe próbowały go „ubrać” w romanse z Julią Trembecką i Katarzyną Maciąg, ale skończyło się jedynie na spekulacjach. A my jesteśmy pewni jednego – wcześniej czy później taki przystojniak bez trudu znajdzie swoją drugą połówkę. A na razie niech sobie będzie tajemniczy i używa życia.

8/8
Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski ćwicza na planie Pierwszej Miłości

1.Michał Malinowski

TO, ŻE JEST PRZYSTOJNY I URODZIWY ponad ludzką (znaczy: męską) normę, to widać. Ale ileż można się dowiedzieć, wchodząc na jego stronę! Na przykład, że kocha jazdę konną i był kilkukrotnym mistrzem Polski w konkurencjach western i rodeo. Albo że jest dumnym właścicielem patentów jachtowego i motorowodnego sternika morskiego. Ewentualnie, że ma stopień P3 (cokolwiek by to znaczyło) w krav madze oraz pasjonuje się wspinaczką skalną. Czy teraz do tego wszystkiego dołączy wpis „laureat show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”? To już zależy tylko od was!