Międzynarodowa gwiazda w Pierwszej Miłości

Nagrała wielki międzynarodowy przebój, a teraz zagra w Pierwszej Miłości! Wiecie o kogo chodzi?!

Międzynarodowa gwiazda w Pierwszej Miłości

Do obsady Pierwszej Miłości dołącza... Natalia Avelon, polsko-niemiecka aktorka, która kilka lat temu wylansowała ogromny przebój - "Summer Wine" z wokalistą HIM - Ville Valo. Kogo zagra? Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek z Natalią? Znamy szczegóły!

 

Natalia Avelon w Pierwszej Miłości

Natalia Avelon zagra Sylwię, która jest członkiem gangu handlującego dziećmi. To u niej w mieszkaniu w Niemczech będzie przetrzymywany Tomek, syn Kingi i Artura. Tomek chciał uciec z domu, żeby pogodzić Kingę i Artura, którzy ciągle się kłócili po tym jak na jaw wyszedł jego romans z asystentką. Niestety, niewinna ucieczka może zakończyć się dramatycznie, ponieważ Tomek zostaje porwany przez handlarzy dziećmi. Jedną z osób zamieszanych w porwanie będzie właśnie Sylwia czyli Natalia Avelon.

 

Natalia Avelon ma 36 lat znana jest nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. Z Polski wyjechała mając 8 lat. Tam zaczęła karierę jako fotomodelka, później - aktorka. W 2007 nagrała piosenkę „Summer Wine" do filmu „Das Wilde Leben”, w którym wystąpiła. Przebój zdobył pierwsze miejsce list przebojów w Finlandii, Czechach, Niemczech i Polsce, gdzie do dziś często grany jest w radiostacjach.

 

Pierwszy odcinek z Natalią Avelon zobaczycie w maju!

 

Zobacz: Waldemar Kasta w Pierwszej Miłości! Kogo zagra i co wydarzy się w serialu?

Natalia Avelon w Pierwszej Miłości. 

Natalia Avelon w swoim hicie - Summer Wine.


Natalia Avelon namiesza w życiu głównych bohaterów.

Natalia Avelon w Pierwszej Miłości

 

Więcej na temat Pierwsza Miłość
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27