x-news
1/4
x-news

 

Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) nie ma łatwego charakteru. Dopiero przy Basi (Grażyna Wolszczak) zaczął pokazywać nieco bardziej ludzkie oblicze. Jednak teraz nad ich związkiem znowu zawisły czarne chmury. Od jakiegoś czasu razem z nimi mieszka syn Smolnego z pierwszego małżeństwa. Przemek (Eryk Cichowicz) przeniósł się do nich, ponieważ jego matka nie dawała sobie już z nim rady. Zbuntowany nastolatek sprawiał ogromne problemy wychowawcze. Smolny był pewien, że uda mu się zapanować nad krnąbrnym synem. Niestety, sytuacja powoli zaczęła się wymykać spod kontroli. W 2720. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami ogromnej tragedii. Czy lekkomyślne zachowanie Przemka doprowadzi do śmierci jego kolegi? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: To niewiarygodne! Natalia wróci do "Na Wspólnej"? Jak to możliwe?

2/4
x-news

 

Gdy Przemek pojawił się w domu Basi i Krzysztofa, od razu zaczęły się problemy. Nastolatek zaczął bowiem atakować Kubę. Pod jego wpływem syn Basi sięgnął również po alkohol! Pijany nastolatek trafił nawet do policyjnej izby dziecka, skąd musieli go zabrać rodzice. Gdy sytuacja z Kubą uspokoiła się, Przemek wymyślił nowy sposób, aby dokuczyć ojcu i jego żonie...

3/4
x-news

 

Choć Smolny zabroni Przemkowi iść na imprezę, chłopak wymknie się z domu. Wszystko przez to, że na tej samej zabawie będzie Paula - dziewczyna, której zakochał się syn Smolnego. Chłopak zdaje sobie sprawę, że jego wybranka jest bardzo atrakcyjna i nie jest jedynym, który do niej wzdycha. Dlatego Przemek pod żadnym pozorem nie chce zostawiać jej nawet na minutę. Pijani koledzy namówią go również, aby zawiózł ich do sklepu po dodatkowy alkohol. W czasie drogi będą dokuczali Przemkowi i wypytywali o Paulę. Zdenerwowany nastolatek doda gazu i wypadnie z drogi! Uderzenie będzie tak silne, że jego kolega, który będzie siedział z przodu, straci przytomność. Pozostali uciekną w przerażeniu. Bezradny Przemek postanowi zadzwonić do ojca po ratunek!

4/4
x-news

 

Czy Przemek odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci?! Dowiemy się tego już niedługo!

 

POLECAMY: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

Więcej na temat Na Wspólnej