Aleksandra Radwan w "Na Wspólnej" wciela się w postać Agaty - dziewczyny, której udało się okiełznać zbuntowanego Norberta. Przypomnijmy, że zanim w jego życiu pojawiła się urocza koleżanka ze studiów, chłopak niezbyt trafnie lokował swoje uczucia. Norbert uwielbiał flirtować i łamać niewieście serca. Jednak w końcu i na niego przyszła pora...

 

Zobacz: O nim będzie głośni! Kim jest Michał Malinowski - przystojniak z "Na Wspólnej"?

 

Norbert, po nieudanym związku ze starszą od siebie Kaliną, nie spodziewał się nawet, że szczęście znajdzie w ramionach największej prymuski na roku - Agaty. Zanim jednak oboje zrozumieli, że są dla siebie stworzeni, musieli przejść długą drogę. Los wystawiał ich uczucie na wiele prób. Najtrudniejszą z nich była... próba gwałtu!

 

Przypomnijmy, że serialowa Agata zgodziła się pomóc swojej przyjaciółce Elizie (Katarzyna Chorzępa) w porachunkach z jej szefem, który ją zgwałcił. Dziewczyna Norberta zatrudniła się w tej samej firmie. Agata była bowiem pewna, że szef Elizy zaatakuje po raz kolejny. Okazało się, że miała rację. Gdy Agata została z nim sam na sam, mężczyzna przystąpił do ataku. 

 

Jak scenę gwałtu wspomina Aleksandra Radwan? I co sądzi o związku jej bohaterki z Norbertem? Koniecznie sprawdźcie nasze wideo!

 

Zobacz także: Jest gwiazdą "Na Wspólnej", teraz zagrała z Dodą w "Pitbullu"! Poznajcie Aleksandrę Radwan!

 

Serialowy Norbert nie był zadowolony, gdy poznał plany swojej ukochanej

Instagram

Aleksandra Radwan i Michał Malinowski przyjaźnią się również poza planem

Instagram

Więcej na temat Na Wspólnej