"Na dobre i na złe" "Na dobre i na złe" "Na dobre i na złe" "Na dobre i na złe" "Na dobre i na złe"
"Na dobre i na złe"
Artarama
1/5
"Na dobre i na złe"
Artarama

Dalszy ciąg przygód bohaterów Leśnej Góry już 19. września - wiemy co się wydarzy i musimy przyznać, że będzie działo się naprawdę wiele! Scenarzyści "Na dobre i na złe" nie pozwalają widzom się nudzić. W najbliższym odcinku doczekamy się wyznania miłości jednego z doktorów oraz zobaczymy jak lekarze poradzą sobie z wypadkiem nastoletniej Matyldy! Czy dziewczynce zagraża coś poważnego? Czy jeden z pracowników szpitala straci pracę za sprzeciwanie się Falkowiczowi? Zobaczcie zwiastun i przejrzyjcie galerię z dokładnym opisem odcinka!

Rafał Konica zostanie wyrzucony?! 

Polecamy: Zaskakujący zwrot akcji w "Na dobre i na złe" po śmierci Adama! Chodzi o Wiki!

2/5
"Na dobre i na złe"
Artarama

Na ekranie gościnnie pojawi się Alan Andersz. Młody aktor zagra chłopaka, który spowoduje groźny wypadek w stadninie. Jego bohater stanie przy padoku razem ze swoim psem, zwierzak wystraszy konia, na którym będzie jechać Matylda (Amelia Czaja). Dziewczynka spadnie na ziemię - boleśnie uderzając się w rękę.


Przestraszona Kasia (Ilona Ostrowska) od razu podbiegnie do córki:


- Nie ruszaj się, wezwę pogotowie!
- Mamo, odpuść. Nie pierwszy raz spadłam z konia.
- Złamana?
- Tylko stłuczenie.Po powrocie do Leśnej Góry, Michał (Mateusz Janicki) szybko zbada Matyldę – w tajemnicy przed Falkowiczem (Michał Żebrowski) i dojdzie do wniosku, że uraz nie jest wcale poważny. Tymczasem nastolatka uparcie będzie okazywać Michałowi niechęć, ku niezadowoleniu swojej matki.


- Co ty w nim widzisz? Ma mleko pod nosem i jeszcze do tego zero klasy!
- Odrobina szacunku, mała! Chwilowo to jest twój lekarz, a ty jesteś jego pacjentką!
- Porażka…

 

Jak zareaguje Falkowicz, gdy dowie się o wypadku? Odpowiedź na następnej stronie! 

3/5
"Na dobre i na złe"
Artarama

Falkowicz w końcu dowie się, że Matylda miała wypadek i wkroczy do akcji. Zirytowany profesor pośle Kasi chłodne spojrzenie, a po zbadaniu dziewczynki uzna, że Michał popełnił jednak błąd.


Ten uraz może mieć poważne konsekwencje. Dla przyszłego chirurga to słaba perspektywa. I to jest jeszcze ta sama ręka, co ostatnim razem! (…) Kasiu, nie wiem, co cię pokusiło, ale na przyszłość... trzymaj się od doktora Wilczewskiego z daleka!


Falkowicz poprosi w końcu o konsultację Konicę (Robert Koszucki), ale ten również go rozczaruje - uznając, że Matylda nie wymaga wcale dalszych badań. Profesor jednak się nie podda i w finale wyda ordynatorowi polecenie służbowe:


- Proszę zrobić córce angio CT!
- Ale po co?
- Musimy się dowiedzieć, czy pod tym obrzękiem nie kryje się coś więcej!


To jednak nie koniec!

4/5
"Na dobre i na złe"
Artarama

Gdy ortopeda nie zgodzi się z Falkowiczem, ten zagrozi mu utratą pracy!


- A jeżeli ma spiralne złamanie kości ramiennej? Daje podobne objawy. Wszystkich pacjentów pan tak bagatelizuje?
- Staram się tylko zachować rozsądek.
- Sugeruje pan, że ja go straciłem?! Proszę zająć się moją córką tak, bym miał realny powód, żeby pana nie zwolnić.


Doktor Konica w końcu się ugnie. Tymczasem jego szef też będzie miał powód do niepokoju. Bo gdy on całą uwagę poświęci Matyldzie…

5/5
"Na dobre i na złe"
Artarama

...Michał wyzna Kasi miłość! Podejdzie do prawniczki na parkingu i zdradzi ukochanej, że jest jedyną kobietą, której pragnie, po czym poprosi, by rzuciła dla niego Falkowicza.


- Uświadomiłem sobie, że zawsze kochałem i kocham tylko jedną kobietę. Jedną. Teraz wiem, że trafiłem tu, bo miałem ją ponownie spotkać. W życiu nie ma przypadku.
- I tą kobietą jestem... ja?
- Tak.
- Jedno mogę ci obiecać: będę o ciebie walczyć. Dzisiaj, jutro, dzień w dzień. Codziennie mocniej. Więc jeżeli chcesz mu zaoszczędzić dodatkowych cierpień, odejdź od niego teraz. To będzie najlepsze, co możesz dla niego zrobić!

 

Jak zareaguje kobieta? Dowiemy się już 19. września w telewizyjnej dwójce o 20:55.

Więcej na temat Na dobre i na złe