Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews

Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań"

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka.

Okazuje się, że sam piosenkarz jeszcze przed śmiercią zadbał o to, żeby mieć zapewnione miejsce na cmentarzu, który jest położony blisko jego domu.

Mauzoleum rodziny Krawczyków na cmentarzu pod Łodzią

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka, który zmarł w wielkanocny poniedziałek (5 kwietnia), zostało zaplanowane na najbliższą sobotę, 10 kwietnia. O godzinie 12.00 w archikatedrze w Łodzi odbędzie się ostatnie pożegnanie artysty, a o godzinie 15.00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Teraz okazuje się, że powstanie tam rodzinny grobowiec rodziny Krawczyków.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z "Faktem" zdradził, że w miejscu gdzie artysta zostanie pochowany ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości spoczną również jego najbliżsi.

Krzysztof już wcześniej wykupił na cmentarzu kilka miejsc. Chciał zostać obok bliskich. Kiedyś w rodzinnym mauzoleum, jakie tam powstanie, spoczną z nim ci, których kochał- w rozmowie z "Faktem" zdradził menedżer Krzysztofa Krawczyka.  Na razie wszystko jest w fazie przygotowań, wciąż jestem na telefonie i dopinamy organizację- dodał.

Cmentarz w Grotnikach jest położony bardzo blisko ukochanego domu Krzysztofa Krawczyka i jak informuje "Fakt" otacza go las, który widział codziennie ze swojej posiadłości. Przypominamy, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk poprosił również ukochaną żonę, żeby włożyła do jego trumny dla ważne dla niego przedmioty.

Zobacz także: Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony łamią serce. Poświęcił jej nawet ostatnie sekundy swojego życia 

W miejscu, gdzie zostanie pochowany Krzysztof Krawczyk ma powstać mauzoleum.

Krzysztof Krawczyk
East News

Menedżer artysty zdradził, że jeszcze przed śmiercią kupił kilka miejsc na cmentarzu w Grotnikach.

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews

 

Więcej na temat Krzysztof Krawczyk
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48