Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy

Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań"

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka.

Okazuje się, że sam piosenkarz jeszcze przed śmiercią zadbał o to, żeby mieć zapewnione miejsce na cmentarzu, który jest położony blisko jego domu.

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Mauzoleum rodziny Krawczyków na cmentarzu pod Łodzią

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka, który zmarł w wielkanocny poniedziałek (5 kwietnia), zostało zaplanowane na najbliższą sobotę, 10 kwietnia. O godzinie 12.00 w archikatedrze w Łodzi odbędzie się ostatnie pożegnanie artysty, a o godzinie 15.00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Teraz okazuje się, że powstanie tam rodzinny grobowiec rodziny Krawczyków.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z "Faktem" zdradził, że w miejscu gdzie artysta zostanie pochowany ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości spoczną również jego najbliżsi.

Krzysztof już wcześniej wykupił na cmentarzu kilka miejsc. Chciał zostać obok bliskich. Kiedyś w rodzinnym mauzoleum, jakie tam powstanie, spoczną z nim ci, których kochał- w rozmowie z "Faktem" zdradził menedżer Krzysztofa Krawczyka.  Na razie wszystko jest w fazie przygotowań, wciąż jestem na telefonie i dopinamy organizację- dodał.

Cmentarz w Grotnikach jest położony bardzo blisko ukochanego domu Krzysztofa Krawczyka i jak informuje "Fakt" otacza go las, który widział codziennie ze swojej posiadłości. Przypominamy, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk poprosił również ukochaną żonę, żeby włożyła do jego trumny dla ważne dla niego przedmioty.

Zobacz także: Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony łamią serce. Poświęcił jej nawet ostatnie sekundy swojego życia 

W miejscu, gdzie zostanie pochowany Krzysztof Krawczyk ma powstać mauzoleum.

Krzysztof Krawczyk
East News

Menedżer artysty zdradził, że jeszcze przed śmiercią kupił kilka miejsc na cmentarzu w Grotnikach.

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews

Zobacz także
Krzysztof Krawczyk z córką Sylwią

Krzysztof Krawczyk miał trzy adoptowane córki. Jego jedyny syn nigdy nie wybaczył mu rozstania? 

Krzysztof Krawczyk na scenie

QUIZ Jak dobrze znasz przeboje Krzysztofa Krawczyka? Nigdy nie zapomnimy tych piosenek

 

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Newsy
Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jego pamięć uczczą wyjątkowi goście 
Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jego pamięć uczczą wyjątkowi goście 

Nie żyje Krzysztof Krawczyk . Smutną wiadomość przekazał manager artysty w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia 2021 roku. Uroczystość pogrzebowa Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia. Msza święta pogrzebowa odbędzie się o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi, natomiast o godzinie 15:00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach, miejscowości, w której od lat mieszkał z ukochaną żoną Ewą.  Znane są kolejne szczegóły pogrzebu.  Zobacz także:  Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie transmitowany w telewizji! Gdzie i kiedy można obejrzeć? Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka  Andrzej Kosmala na łamach "Super Expressu" zdradził, że msza święta będzie transmitowana przed TVP. Nie jest również wykluczone, że transmisja pojawi się również na antenie TVN 24 i Polsat News. Teraz znane są kolejne szczegóły.  Uroczystości pogrzebowe będą skromne ale będą miały charakter państwowy. Z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem, liczba osób uczestniczących w ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka będzie okrojona. Wiadomo jednak, że na Mszy Świętej pogrzebowej pojawi się Daniel Olbrychski, który odczyta fragmenty Pisma Świętego.  Andrzej Kosmala w rozmowie z "Faktem" zdradził również, że  w kościele stanie warta honorowa. Zespół Siewcy Lednicy zadba o oprawę muzyczną podczas mszy świętej pogrzebowej. Całą uroczystość poprowadzi biskup Antoni Długosz, który jest znany polskiej kulturze również dzięki udziałowi w programie "Ziarno". Nagrał również popularny utwór pt. "Chrześcijanin tańczy". Na cmentarzu w Grotnikach, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk zagra wojskowa orkiestra, a pamięć legendarnego muzyka zostanie uczczona salwą honorową. ...

Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znana jest oficjalna data i miejsce pogrzebu artysty
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znana jest oficjalna data i miejsce pogrzebu artysty

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat. Dramatyczną wiadomość przekazał jego menadżer Andrzej Kosmala. Jest już oficjalna data pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Gwiazdor zostanie pochowany 10 kwietnia. Gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe? Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w połowie marca, o czym sam poinformował w mediach społecznościowych. Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło - pisał artysta. Przed świętami artysta czuł się na tyle dobrze, że został wypisany ze szpitala i podziękował za życzenia i modlitwy. Niestety w Poniedziałek Wielkanocny stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka nagle się pogorszył i żona artysty wezwała karetkę. Niestety gwiazdora nie udało sie uratować, a Ewa Krawczyk w rozmowie z Onetem poinformowała, że powodem śmierci artysty nie był Covid-19.  Pojawiły się oficjalne informacje na temat pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jak informuje proboszcz Parafii Poczęcia NMP w Grotnikach artysta zostanie pochowany 10 kwietnia o godz. 12 w archikatedrze w Łodzi.  Pożegnanie Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w archikatedrze łódzkiej 10 kwietnia o godzinie 12.00 . O godz. 15 zaplanowano pogrzeb artysty na cmentarzu w Grotnikach. Uroczystość będzie miała charakter państwowy  - poinformował KAI o. Bernard Briks  Zobacz także:  Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat....

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Gdzie i kiedy zostanie pochowany legendarny artysta? 
W mediach pojawiły się nieoficjalne informacje na temat pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Co już wiadomo?

5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny zmarł Krzysztof Krawczyk. Artysta miał 74 lata. Informacja o śmierci tak ważnej dla polskiej kultury osobistości wstrząsnęła wszystkimi. Według pierwszych nieoficjalnych informacji, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie miał charakter państwowy.  Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? Jak donosi "Fakt" nieoficjalnie uroczystości pogrzebowe artysty mają się odbyć jeszcze pod koniec tego tygodnia. Ceremonia pogrzebu odbędzie się w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Uroczystość ma mieć charakter państwowy. Krzysztof Krawczyk ma być pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią.  Nad przygotowaniami czuwa menadżer i wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. To on poinformował o śmierci  artysty i jak napisał na swoim Facebooku, chce być jego menadżerem do końca: Bardzo przepraszam, że nie odbieram telefonów z kondolencjami, ale stanąłem przed trudnym zadaniem odprowadzenia na miejsce spoczynku mojego Artysty, któremu poświęciłem moje życie. Menedżer jest potrzebny do ostatniej chwili!  Chciałbym, żeby to odbyło się godnie.  Andrzej Kosmala nie kryje wielkiego smutku i żalu po stracie przyjaciela. Dodatkowo bolesne dla niego i bliskich artysty są spory, jakie pojawiły się w mediach dotyczące przyczyny śmierci Krzysztofa. Wiadomo, że artysta był przez ostatnie tygodnie zakażony koronawirusem, jednak jak potwierdziła jego żona, Ewa Krawczyk, nie COVID-19 był przyczyną śmierci polskiego muzyka.  Zobacz także:  Edyta Górniak pokazała nagranie z Krzysztofem Krawczykiem i pożegnała go w poruszającym wpisie: "Ryczę jak dziecko" Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Jeszcze dzień przed śmiercią zamieścił na swoim Facebooku pełen nadziei i radości...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik