Agata Młynarska w niebieskiej marynarce

Powstanie muzeum Wojciecha Młynarskiego? "Ludzie chcą wspominać tatę" przyznaje jego córka Agata

Agata Młynarska w niebieskiej marynarce

Powstanie muzeum Wojciecha Młynarskiego? Okazuje się, że Agata, Paulina i Jan Młynarscy planują uczcić pamięć po swoim ojcu i już zastanawiają się, co zrobić z pamiątkami, zbiorami, jakie po sobie pozostawił. Dzieci Wojciecha Młynarskiego, który zmarł 15 marca, zdają sobie sprawę z tego, jak wiele fanów chciałoby mieć możliwość odwiedzenia muzeum, które jest poświęcone poecie.

 

Zobacz także: Wzruszające słowa syna Jana na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiem, że on jest szczęśliwy..."

 

Muzeum Wojciecha Młynarskiego

Agata Młynarska w rozmowie z Faktem przyznaje, że razem z rodzeństwem chcieliby przekazać pamiątki i zbiory, jakie przez całe życie zgromadził ich ojciec. Córka Wojciecha Młynarskiego nie ukrywa jednak, że minęło zbyt mało czasu od odejścia artysty, żeby mówić o szczegółach izby pamięci poświęconej zmarłemu ojcu. 

Dorobek taty jest ogromny. Jako fundacja zastanawiamy się gdzie przekazać zbiory taty. Pracujemy nad tym i rozmawiamy, ale minął dopiero tydzień od śmierci taty, więc za wcześnie by mówić na ten temat coś więcej. Rozumiemy potrzeby ludzi i na pewno na nie odpowiemy, bo to piękne, że ludzie chcą wspominać tatę- Agata Młynarska zdradziła w rozmowie z tabloidem.

 

Jesteśmy pewni, że muzeum poświęcone Wojciechowi Młynarskiemu będzie cieszyć się ogromną popularnością. Artysta miał prawdziwe rzesze fanów, którzy będą mogli zobaczyć jego zbiory.

 

Zobacz także: Najsmutniejsze urodziny Agaty Młynarskiej. Przypominamy rozmowę córki z ukochanym ojcem z VIVY!

 

Powstanie muzeum Wojciecha Młynarskiego.

Wojciech Młynarski nie żyje
Eastnews

 

Agata Młynarska razem z rodzeństwem planują udostępnić zbiory ojca jego fanom.

Agata Młynarska, Paulina Młynarska, Jan Młynarski

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47