Water & Music Festival
Materiały Prasowe

Konkurs! Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Hurts... na Music & Water Festival w Rybniku już 27 sierpnia! Wygraj BILETY!

Water & Music Festival
Materiały Prasowe

Pierwsza edycja Music & Water Festival odbędzie się w dniach 27- 28 sierpnia 2016 roku na Stadionie Miejskim i Kąpielisku Ruda w Rybniku.


Music & Water Festiwal stawia na różnorodność. Każdy kto zdecyduje się na przyjazd do Rybnika, będzie świadkiem magicznego pokazu światła i muzyki podczas inauguracji wydarzenia, spędzi aktywny czas nad wodą, zobaczy koncerty ulubionych gwiazd: brytyjskiego duetu HURTS, Dawida Podsiadło, Natalii Nykiel, zespołu XXANAXX,  The Dumplings oraz gwiazd sceny klubowej z Noviką i Mr Lexem na czele.


Teren festiwalu został podzielony na dwie strefy: Woda i Muzyka, na których staną aż 4 sceny muzyczne!

// Strefa Woda // 27 sierpnia o godzinie 21:00 zapraszamy na inaugurację festiwalu - pokaz świateł na wodnych kurtynach oraz muzyczne niespodzianki. Następnego dnia od godziny 10.00 chętnym do skorzystania z kompleksu basenów, wodnych niecek, zjeżdżalni umilą czas artyści sceny polskiej oraz śmietanka polskich DJ-ów na // Small Stage // DJ’s Stage //. Rozwinięciem tej strefy jest jezioro z pełną ofertą sportów wodnych: łódki żaglowe, wiosłowe, kajaki, rowery wodne, sprzęt  windsurfingowy, paddle board oraz wake. Znakiem charakterystycznym tej przestrzeni będzie specjalnie skonstruowana scena na środku akwenu, do której każdy będzie mógł podpłynąć i posłuchać setów DJ-skich  // Water Stage //.


// Strefa Muzyka // Main Stage // zaprasza w niedzielę 28 sierpnia na koncerty głównych gwiazd festiwalu. W zależności od rodzaju zakupionego karnetu - muzyki będzie można słuchać z trybun, z płyty lub z wydzielonego miejsca przy scenie – Golden Circle.

 

Organizatorem festiwalu jest konsorcjum SKY LIVE Group i Rochstar SA.
Główny Partner: Miasto Rybnik

Więcej informacji: www.musicwaterfestival.pl

Sprzedaż karnetów:

Karnety na Music & Water Festival dostępne są w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej, w sklepie internetowym eventim.pl oraz w jego stacjonarnych punktach sprzedaży. 

 

Konkurs - wygraj bilety!

Chcesz wygrać karnet na Water & Music Festival? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE! WIĘCEJ INFORMACJI >>>TUTAJ<<<


Music & Water Festival
Materiały Prasowe

 

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11