Muniek Staszczyk trafił do szpitala
EastNews

Muniek Staszczyk miał wylew! "Dziś dziękuję Bogu za to, że żyję"...

Muniek Staszczyk trafił do szpitala
EastNews

Dwa tygodnie temu Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Londynie, a muzycy z zespołu T.Love opublikowali w mediach społecznościowych. Teraz sam artysta napisał do swoich fanów i przyznał, że miał wylew. Dodał też, że niedługo wróci do Polski.

Poznajcie treść całego oświadczenia Muńka Staszczyka!

Oświadczenie Muńka Staszczyka

Dwa tygodnie temu wokalista T. Love trafił do szpitala, a wszystkie najbliższe koncerty i spotkania zostały odwołane. Wtedy nie zostały przekazane żadne szczegóły dotyczące stanu zdrowia artysty, a zaniepokojeni fani dopytywali, co się stało. Po kilku dniach wokalista napisał:

Hello everybody! Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy. Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. -  uspokoił fanów wokalista T. Love

Teraz sam Muniek Staszczyk zdradził, że miał wylew. Przyznał też,  że nadal znajduje się w szpitalu, ale czuje się coraz lepiej i już wkrótce będzie mógł wrócić do Polski:

London calling! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski - napisał na Facebooku Muniek Staszczyk.

Przeczytacie, całe oświadczenie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz takżeJacek Rozenek wyszedł ze szpitala! W jakiej formie jest gwiazdor "Barw szczęścia" ?

Muniek Staszczyk musiał odwołać wszystkie koncerty

Muniek Staszczyk koncert
EastNews

 

Więcej na temat Muniek Staszczyk
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09