Jacek Rozenek smutny w kawiarni.

Jacek Rozenek po przebytym udarze wraca do zdrowia. Przez dłuższy czas przebywał w szpitalu, a potem dochodził do zdrowia w specjalnym ośrodku. Rehabilitacja przynosi doskonałe efekty, bo jeszcze niedawno aktor poruszał się na wózku inwalidzkim, a teraz samodzielnie chodzi i widać, że radzi sobie coraz lepiej.  

Ostatnio Jacek Rozenek wybrał się na spacer po centrum Warszawy. Gwiazdor zjadł obiad, a potem spotkał się ze znajomą. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Jacka Rozenka...

1/4
Jacek Rozenek w kawiarni rozmawia przez telefon

Gwiazdor "Barw szczęścia" w połowie maja przeszedł udar. Aktor trafił do szpitala, a jego sytuacja była naprawdę poważna. Jacek Rozenek otrzymał wtedy wsparcie od bliskiej rodziny i znajomych. Po intensywnej rehabilitacji pod okiem fizjoterapeuty i pracy z logopedą aktor szybko zaczął wracać do zdrowia.

Fotoreporterzy spotkali go, gdy wybrał się na sushi. 

2/4
Jacek Rozenek je obiad w restauracji

Co prawda prawa ręka aktora jest unieruchomiona w stabilizatorze i widać, że nie jest jeszcze do końca sprawna, ale patrząc na postępy Jacka Rozenka być może już niedługo wróci do pełni zdrowia. 

3/4
Jacek Rozenek na spacerze

Po obiedzie aktor wybrał się do kościoła. Chodzenie nie sprawia mu już problemów, a to znak, że może gwiazdor będzie mógł wrócić do "Barw szczęścia"! Jakiś czas temu Adrianna Biedrzyńska opublikowała nagranie, na którym aktor czyta scenariusz do nowego sezonu serialu

4/4
Jacek Rozenek ze znajomą  na spacerze

To nie koniec spaceru Jacka Rozenka po Warszawie. Potem aktor spotkał się w kawiarni ze znajomą. Para miło spędzała czas. 

Więcej na temat Jacek Rozenek