Instagram
1/7
Instagram

Polscy piłkarze mają u swojego boku naprawdę seksowne partnerki. Nasze WAGs za każdym razem zwracają uwagę mediów na całym świecie. Jednak teraz na horyzoncie pojawiła się dziewczyna, która może ich przyćmić... Podczas Mundialu 2018 na trybunach zasiadła Maja Nilsson-Lindelöf. Żona szwedzkiego piłkarza może się pochwalić wyjątkową, subtelną urodą. 

 

Zobacz także: Polskie WAGs na zdjęciach sprzed kilkunastu lat! Nigdy nie poznalibyśmy Ziółek i Grosickiej! ZOBACZ!

 

Czy Maja Nilsson-Lindelöf zostanie wybrana najseksowniejszą WAG Mundialu 2018? Czy zdoła zagrozić partnerkom naszych piłkarz? Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami!

 

POLECAMY: Kto jest najładniejszą z polskich WAGs? Na szczycie wcale nie Anna Lewandowska, a żona... Sprawdź!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/7

Maja Nilsson-Lindelöf to żona Victora Lindelöfa, piłkarza szwedzkiej reprezentacji. Na co dzień sportowiec jest środkowym obrońcą Manchester United. Ze względu na to małżeństwo mieszka w Anglii. Sama Maja Nilsson-Lindelöf pisze o sobie, że jest influencerką. Na jej Instagramie można znaleźć nie tylko zdjęcia z meczów, podczas których kibicuje mężowi, ale również fotografie z egzotycznych wakacji. Co jeszcze pokazuje w sieci jedna z najseksowniejszych WAG na świecie? Zobacz kolejne slajdy!

3/7

Choć Maja i Victor są parą od wielu lat, dopiero przed Mundialem 2018 zdecydowali się wziąć ślub. Zakochani pochwalili się tym faktem na swoim Instagramie. Para wychowuje także uroczą córeczkę, która pojawia się czasami z mamą na trybunach! Zobacz kolejny slajd!

4/7

Maja Nilsson-Lindelöf wiernie kibicuje swojemu mężowi na trybunach. Piękna WAG śmiała się, że wyjazd do Rosji na Mundial to jej "miesiąc miodowy". Maja Nilsson-Lindelöf jest pewna, że reprezentacja Szwecji dojdzie aż do finału. Dlatego blogerka wzięła ze sobą naprawdę dużo ubrań!

5/7

Zagraniczne media zachwyciły się przede wszystkim subtelną i naturalną urodą Szwedki. Trzeba przyznać, że wyróźnia się na tle innych WAGs. Czy jest w stanie przyćmić polskie partnerki piłkarzy? 

6/7

Już teraz ogłoszono ją najseksowniejszą WAG Mundialu 2018! Choć do finału Mistrzostw Świata zostało jeszcze trochę czasu, wydaje się, że trudno będzie odebrać jej koronę tej najpiękniejszej... 

7/7

Czy polskie WAGs powinny czuć się zagrożone? Czy zagraniczna prasa o nich zapomni?

Więcej na temat WAGs Mundial 2018