MŚ siatkarzy: Memy po meczu Polska-Brazylia
Internet
Newsy

Internauci nie zawiedli - zobacz najlepsze MEMY po meczu Polska-Brazylia!

Internauci nie zawiedli - zobacz najlepsze MEMY po meczu Polska-Brazylia!
Awaria samolotu
Newsy
PILNE! Awaria samolotu polskich siatkarzy! Mamy ZDJĘCIA! Czy są bezpieczni?
Wiemy, co się stało na lotnisku!

  PILNE! Na lotnisku w Mediolanie doszło do uszkodzenia samolotu, którym mieli wracać do Polski nasi siatkarze! Informację o awarii przekazał rzecznik prasowy PLL LOT, Adrian Kubicki, który na swoim Twitterze pokazał również zdjęcia. Rzecznik zapewnił, że do Włoch został wysłany zastępczy Embraer. Co się stało?   Zobacz:  SZOK! Lewandowski zarabia... 20 razy więcej niż Kurek! Skąd taka różnica?   Samolot naszych siatkarzy został uszkodzony przez taśmociąg agenta handlingowego. Sportowcy mieli być w Polsce już około godziny 13, jednak ich przylot z pewnością się opóźni. Jak zaznaczył Kubicki, bezpieczeństwo jest jednak najważniejsze:   Samolot, którym mieli wrócić do Polski siatkarze, został uszkodzony na lotnisku w Mediolanie przez taśmociąg agenta handlingowego. Wysyłamy zastępczego Embraera! Bezpieczeństwo to priorytet. - napisał Adrian Kubicki, rzecznik LOTu.    Zobacz:  Wpadka organizatorów! Podczas wręczania medali Polakom zabrakło bardzo ważnego elementu   Mamy nadzieję, że nasi mistrzowie bezpiecznie dotrą do domów!     

Polska reprezentacja w siatkówce - dekoracja podczas mistrzostw świata
East News
Newsy
Wpadka organizatorów! Podczas wręczania medali Polakom zabrakło bardzo ważnego elementu
Kibice wściekli!

  Wpadka organizatorów Mistrzostw Świata w siatkówce! Polacy, którzy w cudownym stylu wywalczyli mistrzostwo, podczas dekoracji nie usłyszeli naszego hymnu narodowego!  Kibice są wściekli. Dlaczego zabrakło Mazurka Dąbrowskiego? To jeden z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w życiu każdego sportowca. Dekoracja złotym medalem mistrzostw świata to chwila, którą pamiętają do końca życia nie tylko zawodnicy, ale i ich kibice. Szkoda, że tym razem zabrakło bardzo ważnego dla nas wszystkich elementu uroczystości - hymnu narodowego!   Zobacz także:  Jak wyglądają ukochane polskich siatkarzy? Nasi sportowcy to prawdziwi szczęściarze! ZDJĘCIA   Dekoracja, trzeba przyznać, wyglądała okazale. W Pala AlpiTour w Turynie, gdzie rozegrano finał z Brazylią, urządzono specjalną scenę do tej ceremonii. Wszyscy zawodnicy pokonywali dziesiątki schodów, by w końcu dostać upragniony medal. Obejrzeliśmy dekorację brązowych medalistów - zawodników USA, srebrnych - Brazylijczyków, i w końcu naszych złotych chłopaków. Ale zabrakło czegoś, na co czekali wszyscy - polskiego hymnu! Zamiast Mazurka Dąbrowskiego usłyszeliśmy... muzykę taneczną! Dlaczego tak się stało? Na razie organizatorzy nie podali powodów.   Czytaj także: To jakiś żart?! Tyle polscy siatkarze zarobili na zdobyciu złota na Mistrzostwach Świata   Polacy w pięknym stylu wywalczyli mistrzostwo świata w siatkówce!

East News
Styl życia
Mamy to! Polscy siatkarze MISTRZAMI ŚWIATA! Cudowny wieczór pełen emocji! DZIĘKUJEMY
CUDOWNIE!

  To był wspaniały wieczór pełen emocji! Polscy siatkarze w imponującym stylu wywalczyli tytuł mistrzów świata. Od pierwszej minuty dawali z siebie wszystko. Bartosz Kurek był nie do zatrzymania! Brazylijczycy nie byli w stanie zapanować nad piłką, gdy ten przystępował do ataku. W pierwszym secie Polska i Brazylia szła łeb w łeb. Ostatecznie jednak biało-czerwoni zwyciężyli wynikiem 28:26.   Drugi set zdecydowanie należał do naszej drużyny. Bartosz Kurek przechodził samego siebie!   - To jest szczyt jego formy! Za swoich najlepszych czasów nie był tak skuteczny! - zachwycali się komentatorzy.    Brazylijczycy nawet na moment nie zdobyli przewagi. Polacy robili z nimi, co chcieli. Drugi set zakończył się wynikiem 25:20. Polacy z wielką nadzieję przystąpili do kolejnej rozgrywki.   Zobacz także: Jak wyglądają ukochane polskich siatkarzy? Nasi sportowcy to prawdziwi szczęściarze! ZDJĘCIA   Trzeci set rozpoczął się znowu na korzyść naszej drużyny. Od początku prowadziliśmy sporą liczbą punktów. Trener polskich siatkarzy powtarzał im w czasie gry, że zawsze gra się do końca. Nie pozwalał osiąść im na laurach i ponieść się emocjom. W czasie krótkiej przerwy motywował ich do walki. Chłopaki wzięli sobie do serca jego rady i w pięknym stylu zwyciężyli również trzeci set. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0! Brazylijczycy byli bezradni wobec niesamowitej mocy Polaków!   - Jakby Brazylijczyków nie było na boisku - wykrzykiwał komentator.    To było cudowne widowisko. Nasza drużyna zdobyła mistrzostwo świata. DZIĘKUJEMY!   POLECAMY: To jakiś żart?! Tyle Polacy zarobią, jeśli wygrają Mistrzostwa Świata   Nasza drużyna była nie do zatrzymania   Cudowny wieczór!

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner