Monika Olejnik wygrała proces z Krystyną Pawłowicz

Monika Olejnik wygrała proces z posłanką Krystyną Pawłowicz! Mamy komentarz dziennikarki

Monika Olejnik wygrała proces z Krystyną Pawłowicz

Monika Olejnik wygrała proces z Krystyną Pawłowicz! Dziennikarka na swoim Facebooku ogłosiła, że po dwóch latach procesu z posłanką PiS, wyrok sądu okazał się korzystny dla niej. Krystyna Pawłowicz pozwała Monikę Olejnik za jej tekst w Gazecie Wyborczej. Dziennikarka opisała obrady sejmu, podczas których Pawłowicz jadła sałatkę oraz obraziła innych polityków, którzy zwrócili jej uwagę. Ale po kolei.

Monika Olejnik wygrała proces z Krystyną Pawłowicz

Sprawa ma swój początek w 2014 roku, kiedy to podczas obrad sejmowych Krystyna Pawłowicz zajadała sałatkę. Kiedy inni posłowie zwrócili jej uwagę, posłanka PIS miała rzucić do nich obelgi. Całą historię przytoczyła w swoim felietonie Olejnik. Pawłowicz postanowiła ją pozwać, zarzucając dziennikarce kłamstwo. W piątek sąd pierwszej instancji wydał wyrok i przyjmując wersję Olejnik, która cieszy się ze zwycięstwa na swoim Facebooku:

Wygrałam proces z Krystyną Pawłowicz. Zarzuciła mi kłamstwo, twierdząc, że skoro w stenogramie posiedzenia Sejmu nie zapisano, jak jedząc sałatkę krzyczała do innych posłów "stul pysk" i "ty chamie", to znaczy, że tak nie było. W sądzie zeznawali posłowie, którzy byli wtedy na sali i słyszeli okrzyki pani poseł - pisze gwiazda.

Zobacz także: Monika Olejnik w sukience La Manii i w spektakularnym nakryciu głowy! Czy wyglądała lepiej niż rok temu? SONDA

 

Monika Olejnik wygrała z Krystyną Pawłowicz.

 

Wygrałam proces z Krystyną Pawłowicz. Zarzuciła mi kłamstwo, twierdząc, że skoro w stenogramie posiedzenia Sejmu nie...

Posted by Monika Olejnik on 29 styczeń 2016

 

Monika Olejnik wygrała proces po 2 latach walki w sądzie.

Monika Olejnik w czarnej koronkowej sukni ze stroikime na głowie
East News

 

Krystyna Pawłowicz przegrała z Moniką Olejnik.

Splash Krystyny Pawłowicz

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12