Urodziny Moniki Olejnik Monika Olejnik na pokazie Roberta Kupisza Monika Olejnik w Project Runway Monika Olejnik na prezentacji La Mania Monika Olejnik na Balu Dziennikarzy 2015
Urodziny Moniki Olejnik
Zobaczcie!
1/11
Urodziny Moniki Olejnik

Dzisiaj jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych dziennikarek obchodzi 59. urodziny! My postanowiliśmy zebrać jej wyjątkowe i oryginalne kreacje z ostatniego okresu, bo jak wiadomo Monika Olejnik słynie z ciekawego stylu i zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie.

Zobaczcie!

2/11
Monika Olejnik na pokazie Roberta Kupisza
ons

Monika Olejnik może pochwalić się długimi nogami, dlatego na pokazie Roberta Kupisza wyeksponowała je za pomocą czarnej, skórzanej mini sukienki. Całość zwieńczył długi, skórzany płaszcz La Mani i różowa torebka Valentino.

3/11
Monika Olejnik w Project Runway
TVN

Dziennikarka jako pasjonatka mody pojawiła się również w jednym z odcinków "Project Runway", gdzie zaprezentowała się w oryginalnej sukience.

4/11
Monika Olejnik na prezentacji La Mania
Akpa

Na prezentacji La Mani, Monika Olejnik, wybrała krótką sukienkę z ciekawym wzorem, a do tego dobrała torebkę w taki sam wzór. To bardzo odważne połączenie. 

5/11
Monika Olejnik na Balu Dziennikarzy 2015
ONS

Na Balu Dziennikarza, gwiazda czarną suknię postanowiła przełamać ciekawym nakryciem głowy, o którym następnego dnia rozpisywali się wszyscy. Uwagę zwracała też kopertówka we wzór amerykańskiej flagi.

6/11
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski  na pokazie La Manii 2014 w Soho Factory

Na jednym z pokazów La Mani dziennikarka pojawiła się w bardzo oryginalnym zestawie. Czarne lakierowane kozaki, suknia o ciekawej fakturze, a to wszystko przełamane pomarańczowym, futrzanym szalem i torebką.

7/11
Monika Olejnik na pokazie kolekcji Gosi Baczyńskiej
ONS

Czasami Olejnik lubi też minimalizm, co pokazała na pokazie Gosi Baczyńskiej. Przyznamy, że taki styl pasuje jej doskonale.

8/11
Monika Olejnik na pokazie Roberta Kupisza
Akpa

Czy tu dzieje się za dużo? Pewnie, gdyby taki zestaw założyła inna gwiazda to nie wyglądałoby to tak dobrze. Jednak u Moniki wszystko świetnie ze sobą współgra. 

9/11
Monika Olejnik na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu 2014

Wzory i kolory to coś co Monika Olejnik kocha najbardziej. Ten zestaw to kwintesencja jej stylu.

10/11
Monika Olejnik na gali Doskonałość Roku 2013
AKPA

Skromna mała biała w połączeniu z wysokimi botkami i futrzanym szalem robi wrażenie!

11/11
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski na Balu Fundacji TVN 2013
ONS

Monikę Olejnik kochamy też w wieczorowym wydaniu. Ta suknia robi wrażenie!

Więcej na temat Monika Olejnik