Monika Mrozowska na pokazie kolekcji torebek Sabriny Pilewicz
East News

Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży! Dlaczego gwiazda "Rodziny zastępczej" trzymała informację w sekrecie?

Monika Mrozowska na pokazie kolekcji torebek Sabriny Pilewicz
East News

Monika Mrozowska właśnie pochwaliła się, że spodziewa się czwartego dziecka! Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza", która ma już trójkę dzieci: Karolinę, Jagodę i Józefa, pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie. Aktorka zdecydowała, że poinformuje o tym dopiero teraz, bo zależało jej, by spędzić czas ciąży jak najdłużej w spokoju, wśród bliskich. I nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa!

Sami zobaczcie, co napisała...

Monika Mrozowska jest w ciąży!

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie zdjęcie w dopasowanej ciemnozielonej sukience Sinsay, w której mocno widoczny jest już ciążowy brzuszek. Pod uroczą fotografią napisała:

Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. - napisała Monika Mrozowska na Instagramie. 

Pod zdjęciem posypały się gratulacje. Jako pierwsza złożyła je Lara Gessler, która sama już niebawem zostanie mamą. 

Ale cudnie! Gratulacje!❤️ Ps: przepięknie Ci w tej sukience

Meeega gratulujemy!!

Gratulacje! Dużo zdrówka i spokoju dla Pani i dzidzi w tym cudownym czasie!❤️

Monika Mrozowska pokazała brzuszek na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie (link do zdjęcia)

Zobacz także: Monika Mrozowska pokazała swój brzuch po trzech porodach! Padły ostre słowa...

Monika Mrozowska na otwarciu salonu EyeBar
East News

Monika Mrozowska informację o ciąży ogłosiła w oliwkowej, dopasowanej sukience Sinsay. Na wyprzedaży ten model kosztował 30 zł. 

Sukienka Sinsay 31,90 zł
Mat. prasowe

Monika Mrozowska jest już mamą trójki dzieci:  Karoliny, Jagody i Józefa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pogoda się zmienia, wieczory robią się chłodniejsze, a przede wszystkim... dzieci rosną! 🙈I domagają się nowej garderoby w szafie 😁 Fajnie jest z córkami, zwłaszcza tymi dorastającymi, bo na zakupy chodzi się z nimi "jak z przyjaciółką". Zawsze coś doradzą, podpowiedzą co się teraz nosi, a co można sobie darować 😉, a finalnie... wyniosą nam połowę zakupów do własnej szafy 😂 Jeżeli macie jakieś braki w jesiennej garderobie, to koniecznie zajrzyjcie do @sinsay , bo właśnie do sklepu ( również online!!! link do strony na IGS) wjechała nowa kolekcja dla dorosłych SINSAY AW2020 i dla dzieci FOXANDBUNNY. Między innymi ubrania i dodatki z mojego i Jagody totallook'u 😎Bluzami na 100% będziemy się wymieniać, moje spodnie już wczoraj przymierzała Karolina, a białe trampki... założyła wczoraj rano do szkoły, bo stwierdziła, że najbardziej jej pasują 😁🙈🤷‍♀️ Foto: @maciej.a.l #sinsay #foxandbunny #sinsaykids #sinsaywoman #mama #mamaicorka #mother #motheranddaughter #córeczka #córeczkamamusi #mylove #wrzesień #wrzesień2020

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

 

 

Więcej na temat Monika Mrozowska
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10