Monika Kuszyńska, jakub raczyński

W piątek rano Monika Kuszyńska była gościem w studiu "Dzień Dobry TVN". Piosenkarka promowała swoją najnowszą piosenkę "Nie ma rady na miłość", która została stworzona na konkurs premier Festiwalu w Opolu 2019. Utwór jest jednocześnie zapowiedziała najnowszej płyty Kuszyńskiej. Jednak premiera krążka wciąż nie jest znana. Monice podczas wizyty w śniadaniówce towarzyszył mąż, Kuba Raczyński. Parze przez cały czas uśmiech nie schodził z twarzy.

Zobaczcie więcej ich zdjęć. Wiedzieliście, że Monika i Kuba są już 8 lat po ślubie?

1/3
Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Monika Kuszyńska i Kuba Raczyński poznali się jeszcze przed tragicznym wypadkiem, po którym to gwiazda nie może chodzić. Silne uczucie połączyło ich dopiero 5 lat później. A w 2011 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. 

 - Przez kilka lat byliśmy z Moniką tylko znajomymi z zespołu. Dopiero po wypadku, jak ją odwiedziłem, to coś między nami zaiskrzyło. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Zawsze mi się podobała, ale to jest oczywiste, bo to piękna kobieta. Natomiast miłość to był pewien proces, który trwał i jest to chyba silna miłość -  podkreślił Jakub Raczyński w materiale Uwagi TVN.

2/3
Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, z czego ostatnia ciąża artystki była owiana wielką tajemnicą. W 2017 roku Monika i Kuba zostali rodzicami Jeremiego, natomiast w grudniu 2018 roku na świat przyszła córeczka pary - Kalinka. Para rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Zdjęć ich dzieci też trudno szukać w mediach społecznościowych.

3/3
Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Przez cały czas trwania wizyty w studiu uśmiech nie schodził Monice z twarzy. W ostatnim z wywiadów dla TVN wokalistka podkreślała, że bardzo cieszy się z życia. 

Staram się żyć pełnią życia. Nie potrzebuję też wiele, nie muszę mieć całego świata u swoich stóp - wyznała w Kulisach Sławy Uwagi!