AKPA
Co za stylizacje...
1/13
AKPA
Wczoraj w Warszawie odbyła się impreza z serii "Moda i Styl" na której pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów. Do Soho Factory przybyli m.in. Weronika Marczuk, Anna Popek, Dominika Gawęda i Szymon Wydra z partnerką. Gwiazdy z pewnością starały się zachwycić swoimi stylizacjami, niestety większości się nie udało. Zobaczcie jak prezentowały się wszystkie gwiazdy na czerwonym dywanie!
2/13
AKPA
Szymon Wydra pojawił się na gali z partnerką, która swoimi stylizacjami potrafi przyprawić o zawrót głowy. Całość jak zwykle wyglądała fatalnie!
3/13
AKPA
Ewa Szabatin i Madox świetnie bawili się w swoim towarzystwie.
4/13
AKPA
To już kolejna impreza na której pojawia się Kaja Śródka. Była narzeczona Borysa Szyca najwyraźniej nie załamała się po rozstaniu i rozpoczyna właśnie układać swoje życie na nowo.
5/13
AKPA
Honorata Skarbek stara się podążać za najnowszymi trendami w modzie, niestety, nie jesteśmy pewni czy jej to wychodzi.
6/13
AKPA
Na modowej imprezie pojawiła się dawno nie widziana Jolanta Rutowicz. Celebrytka po raz kolejny chciała być w centrum uwagi, niestety, wydaje nam się, że jej czas już dawno minął.
7/13
AKPA
Gabrieli Pacholarz najwyraźniej spodobał się show biznes i bywanie na imprezach. Ciekawe tylko jak długo będzie trwała jej kariera...
8/13
AKPA
Weronika Marczuk coraz częściej decyduje się na minisukienki w których może pochwalić się zgrabnymi nogami. Tym razem było dość skromnie i zachowawczo.
9/13
AKPA
Madox jak zawsze zwracał na siebie uwagę swoim strojem i makijażem.
10/13
AKPA
Laura Łącz postawiła na klasykę. W granatowej sukience wyglądała świetnie.
11/13
AKPA
12/13
AKPA
13/13
AKPA