Magdalena Żuk, Katia
Instagram/Facebook

22-letnia modelka wyskoczyła przez hotelowe okno! To samo spotkało Magdalenę Żuk!

Magdalena Żuk, Katia
Instagram/Facebook

 

22-letnia Rosjanka Katia Steciuk wyskoczyła z hotelowego okna w Dubaju. Jej historia wstrząsnęła zagranicznymi mediami, natomiast w polskich nie brakuje porównań do wciąż niewyjaśnionej sprawy śmierci Magdaleny Żuk. Co łączy obie historie?

 

Zobacz: Model lub modelka – ścieżka zawodowa

 

Modelka wyskoczyła przez okno jak Magda Żuk

 

22-letnia Katia jest modelką. Zawsze marzyła o zrobieniu kariery i wyjechała w tym celu do Dubaju. Tam spotkała ją prawdziwa tragedia. Dziewczyna wypadła z okna na szóstym piętrze hotelu. Przeżyła upadek, ale jest w bardzo ciężkim stanie, ma złamany kręgosłup. Przeszła już dwie operacje. 

 

Radio Zet informuje, że kobieta uciekała przed agresywnym mężczyzną, który groził jej nożem, kazał się rozebrać i próbował zgwałcić. Katia wyrwała nóż mężczyźnie, lekko go raniła, podbiegła do okna i następnie z niego wyskoczyła. Mężczyzna, który zaatakował modelkę, został zatrzymany na lotnisku w Dubaju i grozi mu 15 lat więzienia.

 

Przeczytaj: Dlaczego Polka targnęła się na swoje życie podczas wakacji w Egipcie? Tajemnica śmierci Magdaleny Żuk rozwiązana!

 

Co łączy sprawę modelki z Magdą Żuk?

 

Przypomnijmy, że w kwietniu 2017 roku zmarła 27-letnia Magda Żuk, która wyjechała na wakacje do Egiptu. Kobieta wyskoczyła przez okno tamtejszego szpitala i zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Do tej pory nie udało się ustalić, co dokładnie przydarzyło się Magdalenie Żuk. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa.

 

Polecamy: Śmierć Magdaleny Żuk wstrząsnęła internautami. Prokuratura przedłużyła śledztwo! Dlaczego?

 

Zobacz: Siostra Magdaleny Żuk stanowczo zaprzecza przeciekom o przyczynie śmierci: "Nie dajcie sobie wmówić tych bredni"

 

Magdalena Żuk wyskoczyła z okna egipskiego szpitala

Magdalena Żuk
Facebook

Magdalena Żuk zmarła w kwietniu 2017 roku

Magdalena Żuk
Instagram

 

22-letnia Katia wyskoczyła z okna jak Magda Żuk

Katia jak Żuk
Instagram

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań u Strzeleckich! Zobaczcie fragment nowego odcinka serialu!

zobacz 00:50