Paznokcie na jesień 2020

Moda paznokcie 2020. Negative space to największy hit tej jesieni! Jest prosty w wykonaniu i niezwykle efektowny

Paznokcie na jesień 2020

Każda kobieta uwielbia mieć piękne i zadbane paznokcie. Warto też pamiętać o tym, aby były modne! Jesień mamy w pełni, a co za tym idzie poszukujemy wzorów i kolorów, które będą dominować przez najbliższe miesiące. Okazuje się, że w tym sezonie do łask wraca negative space. Poznajcie tę stylizację paznokci.

Zobacz także: Paznokcie - najnowsze trendy na jesień 2020. Milky nails, crystal nails, constellation nails to największe hity jesieni!

Moda paznokcie 2020. Negative space to największy hit tej jesieni! Jest prosty w wykonaniu i niezwykle efektowny

Negative space to sposób malowania paznokci, gdzie głównym elementem zdobienia nie jest kolor, a w sumie jego brak. Stosując tę technikę nie malujemy całej płytki paznokcia, tylko zostawiamy puste fragmenty. W ten oto sposób uzyskujemy bardzo modny i piękny efekt. Jest to dość prosta technika, więc wystarczą podstawy znajomości manicure hybrydowego, aby ją wykonać. 

Oczywiście przystępując do wykonania paznokci w stylu negative space, wykonujemy wszystkie czynności jak przy tradycyjnym malowaniu. Warto jednak po nałożeniu bazy, pomalować całe paznokcie jasnym lakierem (np.: beżowy, pudrowy róż) - w ten sposób płytka będzie wyglądała ładniej właśnie w tych pustych miejscach. 

Jak zatem stworzyć te puste przestrzenie na paznokciu? Najłatwiej jest pomalować całą płytkę wybranym przez siebie kolorem, a następnie szczpiczastym i twardym pędzelkiem "zmazać" miejsca, które chcemy, aby były puste. Bardzo efektywnie wyglądają geometryczne wzory - warto jednak przedtem poćwiczyć, aby linie wyszły idealnie równo.

Drugi sposób na wykonanie paznokci w stylu negative space, to po prostu omijanie miejsc, które chcemy pozostawić puste. Warto jednak mieć przy sobie dodatkowy pędzelek, aby w razie potrzeby "wyprostować" wszystkie linie.

Poniżej możecie zobaczyć, jak stworzyć właśnie takie zdobienie. 

Oczywiście pomysłów na wykonanie tego rodzaju paznokci jest mnóstwo! Tak naprawdę możecie stworzyć wszystko co chcecie - wzory geometryczne, półksiężyce, serca itp. i będzie to wyglądać naprawdę fantastycznie. Warto jednak pamiętać, że tej jesieni wcale nie króluje czerwień, a... pastele, więc negative space w połączeniu z takimi kolorami, będzie już totalnym hitem. 

Poniżej przedstawiamy Wam kilka inspiracji, właśnie w stylu negative space! Może któraś z nich niedługo pojawi się na Waszych paznokciach? 

A może serduszko? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝒜 𝒷𝒾𝓉 𝑜𝒻 𝑒𝓋𝑒𝓇𝓎𝓉𝒽𝒾𝓃𝑔 💫 𝒩𝑒𝑔𝒶𝓉𝒾𝓋𝑒 𝓈𝓅𝒶𝒸𝑒 𝒽𝑒𝒶𝓇𝓉 𝒾𝓃𝓈𝓅𝑜 @__nailsbynatalie__ 𝐹𝓇𝑒𝓃𝒸𝒽 𝒾𝓃𝓈𝓅𝑜 𝓌𝒾𝓉𝒽 𝑜𝓌𝓃 𝓉𝓌𝒾𝓈𝓉 @suzannenicollenails 𝑺𝒕𝒊𝒄𝒌 𝒊𝒕, 𝑩𝒓𝒊𝒈𝒉𝒕 𝒈𝒐𝒍𝒅 𝒇𝒐𝒊𝒍 & 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒕𝒖𝒏𝒏𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒊𝑮𝒊 𝒈𝒐𝒍𝒅 𝒇𝒂𝒊𝒓𝒚 𝒅𝒖𝒔𝒕 #𝒈𝒊𝒇𝒕𝒆𝒅 𝒌𝒊𝒏𝒅𝒍𝒚 𝒇𝒓𝒐𝒎 𝒕𝒉𝒆 𝒍𝒐𝒗𝒆𝒍𝒚 @nailstampingqueenuk 💫 @glossifyofficial 𝑷𝒊𝒏𝒌 𝑵𝒂𝒕𝒖𝒓𝒂𝒃𝒖𝒊𝒍𝒅 @the_gelbottle_inc 𝑽𝒂𝒏𝒊𝒍𝒍𝒂, 𝒈𝒍𝒂𝒔𝒔 𝒚𝒆𝒍𝒍𝒐𝒘, 𝑱𝒆𝒕 𝒃𝒍𝒂𝒄𝒌 & 𝒃𝒍𝒐𝒐𝒎𝒊𝒏𝒈 𝒈𝒆𝒍

Post udostępniony przez 𝙰𝚋𝚒𝚐𝚊𝚒𝚕’𝚜 𝙽𝚊𝚒𝚕𝚜 (@__abigails_nails__)

Albo kompletna abstrakcja? 

Może być też prosto i też będzie to bardzo efektowne! 

Dajcie znać, czy skusicie się na paznokcie w stylu negative space w najbliższych miesiącach! 

 

 

Więcej na temat paznokcie hybrydowe
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48