We wtorek, 28 listopada, media objęła informacja o śmierci Gabriela Seweryna, znanego między innymi z "Królowych życia". Jego śmierć wstrząsnęła mediami i showbiznesem, a znani licznie zabierają głos w sprawie tej tragedii. Do tego grona zalicza się aktorka Ewelina Ruckgaber z"Gliniarzy, która pokusiła się o naprawdę mocny wpis.

Reklama

Znana aktorka o śmierci Gabriela Seweryna

28 listopada media zszokowała informacja o śmierci Gabriela Seweryna, który odszedł nagle w wieku zaledwie 56 lat. Choć przyczyny śmierci nie są jeszcze oficjalnie znane (sprawę badają prokuratura i policja), wiele osób jest wstrząśniętych tą tragedią, a osoby ze świata showbiznesu decydują się zabrać głos w sprawie.

Śmierć Gabriela Seweryna poruszyła także aktorkę, Ewelinę Ruckgaber, która zdecydowała się opublikować wpis na InstaStories.

Kiedyś powiedziałam Ci, że nie będę udawać, że byłeś święty i że przyjdzie ten moment i się odpalę! I wiesz co? Odechciało mi się. Chciałabym, żebyś żył
- pisze Ewelina Ruckgaber.
Ewelina Ruckgaber o Gabrielu Sewerynie
Instagram @ewelinaruckgaber_official

Zobacz także: Gabriel Seweryn do końca był aktywny w sieci. Jego ostatni post na Instagramie wyciska łzy

Znana z "Twoja twarz brzmi znajomo" i serialu "Gliniarze" gwiazda opublikowała też wspólne zdjęcie z Gabrielem Sewerynem. W kontekście ostatnich, tragicznych wydarzeń, ta fotografia i jej opis zdecydowanie poruszają do łez...

Zobacz także
Zdjęcie sprzed dwóch lat. Ileż było wtedy planów do zrealizowania
- pisze ze smutkiem Ewelina Ruckgaber.
Ewelina Ruckgaber o Gabrielu Sewerynie
Instagram @ewelinaruckgaber_official

Gabriela Seweryna pożegnał również Rafał Grabias, jego były partner. Opublikował fotografię zmarłego opatrzoną wymownym podpisem "Żegnaj", a jego gest głęboko poruszył fanów.

Byliście wspaniałą parą. Bardzo mi przykro wyrazy współczucia. Masz piękne wspomnienia
- piszą fani.
Reklama

Zobacz także: Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Pokazał poruszające zdjęcie

Gabriel Seweryn nie żyje
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama