Agata Młynarska ostatnio wygląda coraz lepiej. Trzeba przyznać, że odmłodniała o kilka lat. Okazuje się, że coraz młodsza Młynarska już wkrótce będzie babcią i nie może się doczekać, kiedy to się stanie.

Reklama

W rozmowie dla "Faktu" ujawniła, że bycie babcią to dla niej wspaniała rzecz. I choć odnosimy wrażenie, że 46-letnia prezenterka bardzo chce się odmłodzić nie ma problemu z posiadaniem wnuków.

- Czuję się fantastycznie jako babcia. Bardzo się cieszę, że nią zostanę! - opowiada rozpromieniona gwiazda telewizji. - Fakt, że szybko zostałam matką, był dla mnie bardzo piękny i trudny. Ale czuję się młodo. I fajnie, że będę młodą babcią - dodaje pani Agata.

Pani Agata bynajmniej nie przypomina babci, która siedzi w bujanym fotelu i lepi pierogi. Ale taka energiczna babcia to nie lada skarb!

- Nie mogę doczekać się na spotkanie z wnuczką, już chciałabym z nią porozmawiać i dużo jej pokazać. Ze swoimi dziećmi zawsze miałam dobry kontakt, więc razem czekamy z niecierpliwością - powiedziała w rozmowie z "Faktem"

Zobacz także

Ciekawe, czy wnuczka odziedziczy po babci urodę i talent...

Reklama

orzeszek

Reklama
Reklama
Reklama