Anna Mucha, Paweł Deląg, Jarek Jakimowicz na planie filmu Młode Wilki 1/2 Zestawienie Krzysztof Antkowiak z filmu Młode Wilki 1/2 i 2015 Anna Mucha porównanie Młode Wilki 1/2 i obecnie Jarosław Jakimowicz zestawienie kadr z Filmu Młode Wilki i 2015 Paweł Deląg zestawienie Młode Wilki 1/2 i obecnie
Anna Mucha, Paweł Deląg, Jarek Jakimowicz na planie filmu Młode Wilki 1/2
Glinka-Agency
1/10
Anna Mucha, Paweł Deląg, Jarek Jakimowicz na planie filmu Młode Wilki 1/2
Glinka-Agency

Od premiery "Młodych Wilków 1/2" Jarosława Żamojdy, w którym zagrali m.in. Anna Mucha, Paweł Deląg, Krzysztof Antkowiak czy Jarosław Jakimowicz, upływa 19 lat! Ania, Krzysiek, Cichy, Biedrona - pamiętacie jak wyglądali? Zobaczcie, jak zmienili się od tego czasu bohaterowie kultowego filmu!

2/10
Zestawienie Krzysztof Antkowiak z filmu Młode Wilki 1/2 i 2015
Glinka-Agency, East news

Krzysztof Antkowiak w "Młodych Wilkach 1/2" wcielił się w postać Krzyśka, chłopaka Ani. Ta rola nie była jednak dla niego przepustką do wielkiego świata filmu. Dziś głównie zajmuje się muzyką. Niedawno powrócił na scenę z nową płytą "Dirt on TV", którą nagrał wraz z Marcinem Domuratem jako duet Simplefields. Dziś, 23 stycznia świętuje swoje 43. urodziny. Wszystkiego dobrego!

3/10
Anna Mucha porównanie Młode Wilki 1/2 i obecnie
Glinka-Agency, East news

Chociaż od czasów "Młodych Wilków 1/2", Anna Mucha zagrała w wielu filmach i serialach, to nadal czeka na swoją życiową rolę. Na razie jednak doskonale łączy role: mamy dwójki dzieci, celebrytki i bizneswoman. Kocha fotoreporterów, mniej paparazzi, choć nauczyła się z nimi żyć. Słynie z miłości do butów, czerwonej szminki i słabości do naturalnych futer.

4/10
Jarosław Jakimowicz zestawienie kadr z Filmu Młode Wilki i 2015
Glinka-Agency, East news

Popularność i niezliczoną rzeszę fanek, Jarkowi Jakimowiczowi przyniosła rola w drugiej, a chronologicznie pierwszej części historii Młodych Wilków. Nic więc dziwnego, że Jarosław Żamojda bez wahania ponownie obsadził Jakimowicza w roli Cichego - lidera grupy młodych przestępców. 

 

Prywatnie Jarek związał się ze znaną malarką, straszą od niego o osiem lat, Joanna Sarapatą. Choć rozwód nastąpił dopiero po 12 latach, to wiadomo było już wcześniej, że ich małżeństwo to fikcja. Aktor znany był ze swojego hulaszczego trybu życia i upodobania do pięknych kobiet. Jakimowicz od lat występuje w serialach, teledyskach, programach rozrywkowych. Zwyciężył w piątej edycji reality-show BIG BROTHER VIP. Sukcesu na miarę Młodych Wilków nie powtórzył. Filmowy Cichy wciąż szuka i nie może znaleźć swojego miejsca w show-biznesie.

5/10
Paweł Deląg zestawienie Młode Wilki 1/2 i obecnie
Glinka-Agency, East news

Paweł Deląg w obu częściach Młodych Wilków wcielił się w postać Biedrony, chłopaka poszukującego szczęścia i wielkich pieniędzy. Dzisiaj po 19 latach od premiery może powiedzieć, że prywatnie znalazł jedno i drugie. Paweł zaliczany jest do grona najpopularniejszych polskich aktorów. Regularnie pojawia się na dużym ekranie w Polsce  i za granicą. Prywatnie związany jest podobno z Dominiką Kulczyk.

6/10
Zbigniew Suszyński zestawienie Młode Wilki i 2015
Glinka-Agency, East news

Zbigniew Suszyński czyli filmowy Skorpion uznawany za jednego z najlepszych i najbardziej charakterystycznych czarnych charakterów  w polskim kinie lat dziewięćdziesiątych. Dziś głownie zajmuje się dubbingiem. Aktor użyczył głosu postaciom z najpopularniejszych kreskówek: Shrek,  Shrek 2,  Madagaskar,  Epoka lodowcowa 2. Odwilż,  Wakacje Mikołajka i wielu innym.

7/10
Zestawienie Tamara Arciuch 1998 i 2015
Forum, ONS

Tamara Arciuch rolą Agaty, koleżanki Ani zadebiutowała na dużym ekranie. Zapewne tu zwrócił na nią uwagę Wojciech Smarzowski, gdy szukał odtwórczyni do głównej roli kobiecej w "Weselu".

Tamara jest dziś uznaną aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Jest mamą dwóch synów i partnerką życiową Bartka Kasprzykowskiego.

 
8/10
Cezary Żak z czasów Młodych Wilków 1/2 i obecnie
East News, ONS

Popularny aktor filmowy i serialowy Cezary Żak w filmie wystąpił jako adwokat Krzyśka. Od wielu lat święci triumfy na dużym i małym ekranie. Niedawno wraz z żona Katarzyną świętowali swoją 30 rocznicę ślubu.

9/10
Redbad Klynstra zestawienie Młode Wilki 1/2 i 2015
Glinka-Agency, East news

W postać "Skazy" wcielił się Redbad Klynstra, aktor i reżyser holenderskiego pochodzenia, który od lat mieszka i pracuje w Polsce.  Pod  koniec lat dziewięćdziesiątych związany był z Kasią Nosowską. 

Sympatię widzów zyskał dzięki wyrazistym rolom drugoplanowym w serialach: "Pitbull", " Na dobre i na złe". Obecnie pracuje w niszowych stacjach telewizyjnych.

10/10
Młode Wilki 1/2 Anna Mucha Jarek Jakimowicz Krzysztof Antkowiak Tomasz Preniasz-Strus Paweł Deląg
Glinka-Agency

"Młode Wilki 1/2"  to opowieść o młodych ludziach, miłości, przyjaźni, wierności i moralności. Film doskonale oddaje atmosferę tamtych, niezapomnianych, czasów.  Duże zainteresowania wywołała wiadomość o powstaniu trzeciej części. Czy "Młode Wilki 3"  faktycznie powstaną?