Marcelina Zawadzka reprezentuje Polskę na wyborach Miss Universe 2012

Tak Polka promuje nas na Miss Universe

Marcelina Zawadzka reprezentuje Polskę na wyborach Miss Universe 2012

Od jakiegoś czasu Marcelina Zawadzka przebywa w Las Vegas, gdzie intensywnie przygotowuje się do gali Miss Universe 2012 (to już we środę!). Miss Polonia razem z innymi pięknościami z całego świata spędza czas nie tylko na próbach, ale i wspólnym zwiedzaniu Stanów, czy spędzaniu wolnego czasu i tworzeniu nowych przyjaźni.

Ostatnio w sieci pojawiły się filmiki przybliżające profile kandydatek na Miss Universe. Każda z uczestniczek konkursu musiała odpowiedzieć na kilka pytań. Marcelina Zawadzka w materiale wideo opowiada między innymi o swojej ulubionej bożonarodzeniowej tradycji, najbardziej ekscytującej randce i co szalonego by zrobiła, gdy jutro miał być koniec świata.

Nasza Miss na tle dziewczyn, z którymi rywalizuje wypadła bardzo dobrze. Swobodnie i z opanowaniem opowiadała o sobie po angielsku. Nie mamy wątpliwości, że Zawadzka zrobi furorę!

Przypominamy, że cały czas możecie pomóc Marcelinie dostać się do półfinału głosując na nią pod tym linkiem: missuniverse.com. Trzymamy kciuki!

Zobaczcie jak Marcelina radzi sobie w Las Vegas:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04