Sławomir Peszko i Antoni Królikowski na premierze "Bad Boy"
East News

Miłość, zdrada, przemoc, piłka nożna i kibice… Już dziś w Polsacie serial „Bad Boy”!

Sławomir Peszko i Antoni Królikowski na premierze "Bad Boy"
East News

Już dziś o godzinie 20 na antenie Polsat, widzowie obejrzą dwa odcinki jedenego z najgłośniejszych filmów Patryka Vegi –„Bad Boy”, ale w wersji „serialowej”.

Zobacz także: Antek Królikowski szczerze o roli w filmie "Bad Boy"! "Nigdy nie zagrałem roli tak trudnej, tak..."

Czym serial „Bad Boy” różni się od filmu? 

„Bad boy” jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Jak pisze produkcja, ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. Serial ma gwiazdorską obsadę - główne role grają Antek Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski. W serialu zobaczymy też piłkarzy – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę. 

Czteroodcinkowy miniserial "Bad Boy" dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej - mówi reżyser Patryk Vega. - Dostarczy znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. 

Jak podkreśla Vega, ”Bad Boy" w serialowym wydaniu dodano blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się w wersji kinowej. 

O czym jest serial „Bad Boy”? 

Serial opowiada o dwóch braciach, których ścieżki życiowe się rozeszły. Starszy brat Piotr (w tej roli Maciej Stuhr) został policjantem, a Paweł (zagrany przez Antka Królikowskiego) to przestępca, uwikłany w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski). Gdy za sprawą donosu Paweł zostaje aresztowany, Piotr postanawia wyciągnąć go z celi. Pomaga mu nowa dziewczyna Ola, piękna pani adwokat (zagrana przez Katarzynę Zawadzką). Ich potkanie rozpoczyna serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście i trafia na celownik tajnego oddziału policji oraz prokurator (granej przez Małgorzatę Kożuchowską). W tle również wątek obyczajowy - zauroczona Pawłem Ola angażuje się w znajomość z nim i jego nielegalne interesy. 

Będziecie oglądać? Serial „Bad boy” na antenie Polsatu zobaczycie w soboty - 17 i 24 października o godzinie 20.

Reżyserem serialu, tak jak filmu, jest Patryk Vega:

East News

Więcej na temat Antoni Królikowski Patryk Vega
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48