Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Party
Newsy

Miłość kwitnie! Richardson i Zamachowski razem zamieszkali

W ten sposób pokonują kryzys w życiu

Związek Moniki Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim od początku wzbudzał kontrowersje, ale dopiero ostatnio para musiała stawić czoło prawdziwym kłopotom. W niewyjaśnionych okolicznościach zmarł młodszy brat Moniki, a Zbigniew mimo komplikacji przy własnej sprawie rozwodowej wspierał w chwili tragedii dziennikarkę i całą jej rodzinę.

Z kolei Monika Richardson przyjęła ze spokojem wiadomość, że jej nowy partner, chcąc szybko zakończyć małżeństwo z Aleksandrą Justą, musi iść na duży kompromis - zostawić byłej żonie i dzieciom dom pod Warszawą oraz oszczędności.

Jak donosi magazyn "Party", aktor po rozwodzie zamieszkał w domu Moniki. Para razem z mamą dziennikarki spędziła tam święta. A to oznacza, że pierwszy sprawdzian z siły uczuć Moniki i Zbigniewa został zaliczony.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Kiedy jest ślub Moniki Richardson?
ONS
Newsy
Richardson i Zamachowski biorą ślub! Dziennikarka zdradziła szczegóły
Kto zaprojektuje jej ślubną suknię? Kiedy powiedzą "tak"?

Od dawna spekulowało się, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski planują pobrać się. Teraz dziennikarka postanowiła potwierdzić doniesienia i w rozmowie z "Show" oznajmia radośnie, że w tym roku stanie na ślubnym kobiercu. To jednak nie koniec rewelacji, bo Richardson równie chętnie chwali się ważnymi szczegółami dotyczącymi ślubu. Zakochani planują zaprosić najważniejsze postaci polskiego show-biznesu. Ninę Terentiew, Agatę Młynarską, Grażynę Torbicką czy Piotra Kraśkę . W drodze do ołtarza gwiazda nie założy sukienki Violi Piekut, na której przymierzaniu przyłapali ją ostatnio paparazzi. Podczas ceremonii zobaczymy ją w kreacji innej projektantki. - Wspaniale współpracuje mi się z Violą Piekut, jest bardzo doświadczoną projektantką. Jej sukienki leżą na mnie jak ulał. Ale na swoją uroczystość założę kreację autorstwa Agnieszki Tokarskiej, z którą współpracuję od roku. To będzie skromna koktajlowa sukienka ozdobiona kremową koronką , którą Agnieszka sprowadziła dla mnie z Paryża - chwali się Richardson w "Show". Para ma zamiar pobrać się w sierpniu. Ślub i ceremonia mają przebiec w skromnym anturażu. - To przecież naturalne, że narzeczeni wreszcie zaczynają myśleć o ślubie. Ślub i przyjęcie będą bardzo prywatne, w gronie najbliższych . Dodajmy, że to będzie trzeci ślub zarówno dla Moniki, jak i Zbigniewa. Dziennikarka ma za sobą śluby z Rickiem Richardsonem i z pilotem Jamie'em Malcolmem. Z kolei aktor "tak" powiedział już Aleksandrze Juście i Annie Komornickiej. Do trzech razy szuka? Zobacz: Richardson wypowiada wojnę tabloidowi Luksusy Moniki Richardson:

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w "Pytaniu na śniadanie"
YouTube
Newsy
"TVP wyśle Zbyszka na korepetycje z kunsztu dziennikarskiego"
Oglądalność "Pytania" z Richardson i Zamachowskich drastycznie spada

Jednym z głośniejszych medialnych wydarzeń tego sezonu był powrót Moniki Richardson do TVP. Dziennikarka wraz ze swoim partnerem Zbigniewem Zamachowskim prowadzi piątkowe wydania "Pytania na śniadanie". Pierwszy program z udziałem gwiazdorskiej pary cieszył się sporą widownią, oglądało go ponad 450 tysięcy osób . Każdy chciał bowiem zobaczyć, jak wybitny aktor sprawdzi się w roli gospodarza pasma śniadaniowego. Jak się okazało kolejne odcinki programu z udziałem Moniki i Zbigniewa mają już znacznie niższą oglądalność . W piątkowe poranki "Pytanie na śniadanie" włącza już 100 tysięcy widzów mniej. Zamachowski cały czas czuje się niepewnie w nowej roli, co widać na ekranie. Dlatego władze TVP postanowiły wysłać aktora na korepetycje z dziennikarstwa . Podszkolić go w tej dziedzinie ma nie kto inny, jak Richardson. - Dajmy im czas na rozkręcenie się. To ciekawy duet: profesjonalna dziennikarka i wybitny aktor, opowiadający o kulturze wysokiej. Mamy nadzieję, że jednak zaiskrzy - powiedziała "Fleszowi" rzeczniczka TVP. Władze stacji liczą, że Monika nauczy go dziennikarskiego kunsztu - dodaje. Oglądaliście kiedyś "Pytanie na śniadanie" prowadzone przez Richardson i Zamachowskiego. Myślicie, że para się jeszcze wyrobi, czy przy pierwszej lepszej okazji władze zdecydują o zmianie partnera dla Moniki?

Dzieci Zamachowskiego chcą pozwać Richardson
ONS
Newsy
Richardson w niezłych tarapatach. Może stanąć przed sądem
Jeszcze tydzień temu cieszyła się ze ślubu

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Para powiedziała sobie "tak" podczas skromnej ceremonii z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół. Richardson zdecydowała się też na obszerny wywiad, w którym opowiedziała o uroczystości i związku ze słynnym aktorem. Zdecydowała się też na kilka słów pod adresem byłej żony Zamachowskiego. Przypomnijmy: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą Komentarze odnośnie Aleksandry Justy i dzieci Zbigniewa nie spodobały się samym zainteresowanym. Kilka dni temu najstarsza z córek aktora wystosowała list otwarty do Richardson, w którym przestrzega ją przed ponownym wypowiadaniem się na temat jej rodziny i matki. To jednak nie koniec. Jak donosi "Fakt", Monika Richardson otrzymała też pismo przedsądowe, wzywające do zaniechania jakichkolwiek wypowiedzi na temat dzieci i byłej żony Zamachowskiego. Tabloid dodaje, że rozważają też pozwanie żony swojego ojca, jeśli kiedykolwiek wypowie się o nich w mediach.   Maria i jej rodzeństwo są gotowi rozwiązać tę kwestię w sądzie, jeśli ich macocha nie przestanie wyciągać w mediach ich prywatnych spraw. Tym bardziej że ich zdaniem wszystkie historie, które opowiada o nich czy ich mamie, są wyssane z palca. Tego było już dla nich za dużo. Nie pozwolą na to, by oczerniano ich matkę - czytamy w "Fakcie". Wszystko wskazuje na to, że teraz kontakt między rodzinami będzie odbywał się tylko za pośrednictwem prawników. Zobacz: Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate Richardson i Zamachowski na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner