Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Miłość inspiruje Rutowicz?

Nie mamy dobrych wiadomości

Myśleliśmy, że Jola Rutowicz skończyła już z pomysłem wydania dzieła literackiego po tym jak żadne wydawnictwo nie chciało podjąć się z nią współpracy. Niestety, temat powrócił jak bumerang i wiele wskazuje na to, że gwiazdka "Big Brothera" jednak wyda publikację. Podobno mają się na nią składać przemyślenia Rutowicz od okresu uczestnictwa w reality-show TVN-u aż po dzień dzisiejszy. Jak zapewniła menadżerka Joli, treść ma być "pikantna". Być może oznacza to, że przeczytamy o płomiennym romansie Joli z Amerykaninem z Polski, Chrisem.


- Mogę tylko powiedzieć, że Jola i Chris są w krainie szczęścia. Niebywale zakochani... - skomentowała w rozmowie z "Super Expressem" Julia Deja, menadżerka Joli Rutowicz.

Proponujemy, żeby Jola pozostała w tej krainie szczęścia bezpowrotnie.

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki nabija się z ciąży Joli Rutowicz
Akpa
Newsy
Wojewódzki kpi z ciąży Rutowicz: Powinni jej zabronić
Kuba poniża ciężarną celebrytkę

Jola Rutowicz w pewnym momencie zniknęła z polskiego show-biznesu i wyjechała do USA. Ostatnio wróciła na warszawskie salony z nową fryzurą i zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że spodziewa się dziecka. Przypomnijmy: Jola Rutowicz zostanie mamą Wiadomość oczywiście nie przeszła bez echa, a celebrytka osiągnęła swój cel - znowu wszyscy o niej piszą. Ogłoszenie błogosławionego stanu Joli nie umknęło też uwadze Kuby Wojewódzkiego , który wykorzystał ją do tego, aby ponownie zakpić sobie z Rutowicz. Znany z bezkompromisowych wypowiedzi showmen w nowym numerze "Polityki" napisał: Jolanta Rutowicz ogłosiła, że jeśli ona wszystko dobrze rozumie, to na bank będzie mamą. Cywilizacja wymyśliła dawno temu zapis prawny, karzący za umyślne pozbawienie życia. Może niektórzy powinni być karani za nieumyślne spowodowanie życia? To już nie pierwszy taki żart z ciąży Rutowicz. W ostatnim programie "Na językach" padło zdanie, że show-biznes "nie może doczekać się narodzin małego źrebaka". Myślicie, że to już przesada czy wizerunek Joli sam prowokuje takie wypowiedzi? Zobacz też ciężarną Jolę Rutowicz bez makijażu pozującą w pościeli:

Ciąża Joli Rutowicz to ściema
ONS
Newsy
Co się dzieje z ciążą Joli Rutowicz?
Kiedy celebrytka zostanie mamą?

Kilka miesięcy temu na salony wróciła Jola Rutowicz . Celebrytka znana z występów w "Big Brotherze" i zamiłowania do różowych koni na co dzień żyje w USA, ale niestety czasami próbuje o sobie przypomnieć polskiej publiczności. Przypomnijmy: Ups! Jola Rutowicz w stylu Faszyn from Raszyn Podczas ostatniej wizyty w Polsce wiosną tego roku Rutowicz poszła o krok dalej i ogłosiła, że jest w ciąży. Nie chciała zdradzać szczegółów, było jedynie wiadomo, że zamierza urodzić w USA i jedynie sporadycznie odwiedzać Polskę. Miesiące mijały, a po Joli nie było widać ani śladu ciążowych krągłości. Na jej ostatnich zdjęciach na Facebooku jest wciąż ta sama bardzo szczupła kobieta. O co chodzi? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Jola Rutowicz nie jest w ciąży, a cała historia z dzieckiem została zmyślona. Po co? Celebrytka nie jest już chyba w stanie niczym zaskoczyć, więc ciąża wydawała się dla niej doskonałym pomysłem na autopromocję. To był spontaniczny żart ze strony Joli. Wpadła na ten pomysł na mocno zakrapianej imprezie, w dodatku zachęcali ją do tego znajomi. Stwierdziła, że wszystkich wkręci i znów będzie o niej głośno, i dodała wpis na Facebooku. Potem jeszcze kombinowała coby z tym zrobić, ale nie miała pomysłu. Ona jeszcze długo nie zostanie matką, w ogóle ją to nie interesuje - zdradza w rozmowie z nami osoba z bliskiego otoczenia Rutowicz. Rutowicz należy pogratulować zręcznej mistyfikacji. Może to lepiej, że jednak nie jest w ciąży? Zobacz: Wojewódzki kpi z ciąży Joli Rutowicz Życie Joli w USA:

Jola Rutowicz pokazała brata
Newsy
Jola Rutowicz pokazała brata. Podobny? [FOTO]
Razem wyjechali z Polski

Jola Rutowicz na pożegnanie z show-biznesem przygotowała książkę "Inna" i zmieniła pseudonim na "Jollie". Z ostatnich wyznań w mediach i na portalach społecznościowych mogliśmy dowiedzieć się, że Jola wyleciała już do Anglii na stałe , więc jeśli wróci do Polski to tylko w celu promowania swojej autobiografii. W podróży życia towarzyszył jej brat. Na prywatny profil Rutowicz wrzuciła zdjęcie "młodego", które podpisała: "Z młodym na lotnisku. Dziękuję za pomoc". Podobny do Joli? Przystojny? Zobacz: Mamy okładkę książki Rutowicz. Wieje TANDETĄ! Jola Rutowicz na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner