Kora na scenie w Sopocie
East News

"Byłaby bardzo niezadowolona, że wszędzie są czarno białe zdjęcia" Współzałożyciel Maanamu poruszająco o śmierci Kory

Kora na scenie w Sopocie
East News

 

Milo Kurtis, współzałożyciel zespołu Maanam, w którym przez wiele lat występowała Kora, opowiedział o swoich relacjach z artystką. Informacje o śmierci Olgi Jackowskiej poruszyły nie tylko jej najbliższych, ale również fanów i gwiazdy, które nie ukrywają bólu po tak wielkiej stracie. Milo Kurtis  w rozmowie z TVN24 zwrócił uwagę na to, że śmierć zakończyła cierpienie artystki. 

 

Ja po prostu się cieszę, że ona już nie cierpi- przyznał współzałożyciel zespołu Maanam. 

Milo Kurtis zauważył również, że Kora z pewnością nie chciałaby, żeby publikowano jej czarno białe zdjęcia. Zobaczcie, co powiedział o piosenkarce!

 

Współzałożyciel Maanamu o Korze

Kurtis w rozmowie z TVN24 w poruszających słowach skomentował śmierć Kory i zwrócił uwagę na to, że publikowanie czarno białych zdjęć  z pewnością by się jej nie spodobało. 

Jak znam Korę, to ona byłaby bardzo niezadowolona z tego, że wszędzie są czarno-białe zdjęcia, bo to była kolorowa osoba. Ona w tej chwili jest szczęśliwa. Rozpoczęła następną podróż, a tu czarno białe zdjęcia wszędzie. To by jej się na pewno nie podobało- powiedział Milo Kurtis. 

 

Współzałożyciel zespołu Maanam przyznał również, że od chwili kiedy Kora zachorowała nie rozmawiali ze sobą zbyt często. Muzyk zdradził jednak, że pomimo swojego stanu zdrowia planowała kolejne projekty. Przy okazji Milo Kurtis apelował do fanów Kory. 

Ona była bardzo optymistyczna. Na początku roku jeszcze planowała, wiedząc o chorobie, planowała następne swoje dzieła. Kora dla mnie jest i będzie. Nie płaczmy tak bardzo, zamiast płakać nastawmy sobie jej muzykę. 

Zobacz także: "W moim przypadku jest to walka o każdy dzień" Wyciekły niepublikowane fragmenty OSTATNIEGO wywiadu z Korą!

Współzałożyciel Maanamu w rozmowie z TVN24 wspominał Korę.

Kora - ostatnie zdjęcie

Piosenkarka zmarła 28 lipca, miała 67 lat.

Jak się czuje teraz Kora?

Więcej na temat Kora
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27