Hubert Urbański w programie Milionerzy
x-news
Newsy

"Milionerzy": W najbliższym odcinku padnie pytanie za milion! Uczestnik doszedł do niego jak burza

W najbliższym, poniedziałkowym odcinku "Milionerów" padnie pytanie za milion złotych! Jak się okazuje, młody uczestnik programu zaskoczył samego Huberta Urbańskiego.

"Milionerzy" to jeden z ulubionych programów Polaków, a śmiałków, którzy zdecydują się na udział w emocjonującej grze, od głównej wygranej dzieli tylko 12 pytań. W ostatnim odcinku wrażeń dostarczył nam  Maciej Adamski. Uczestnik odpowiadał na pytania w rekordowo szybkim tempie. Co więcej, już w najbliższy poniedziałek stoczy walkę o milion zł! Ile kół ratunkowych mu zostało i czym zaskoczył Huberta Urbańskiego? Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem. 

Odkąd "Milionerzy" wrócili na antenę stacji TVN, program gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Choć do tej pory pytanie za milion złotych usłyszało 23 graczy, tylko trzech z nich udzieliło poprawnej odpowiedzi i zdobyło główną wygraną.

Kim jest Maciej, który w już w poniedziałek stoczy walkę o milion? 

Zobacz także: Na te z pozoru proste pytania z "Milionerów" uczestnicy nie znali odpowiedzi! A ty? 

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

"Milionerzy". Pytanie za milion złotych

Już w poniedziałek program "Milionerzy" rozpocznie się od pytania za milion złotych. Jak się okazuje Maciej Adamski w czwartkowym odcinku szedł jak burza, a swoim opanowaniem wywarł na Hubercie Urbańskim ogromne wrażenie. Co więcej, pierwszy moment zawahania przeżył dopiero przy pytaniu za 10 tysięcy złotych! 

Kiedy padło pytanie za pół miliona złotych Maciej odpowiedział na nie niemal bez chwili namysłu. Choć miał w zanadrzu telefon do przyjaciela, postanowił zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź B. Jakie pytanie zadał mu Hubert Urbański? 

Największy budynek świata Burj Khalifa zwieńczony jest tym samym elementem architektonicznym, co: 

A. Krzywa Wieża w Pizie 

B. PKiN

C. Opera w Sydney

D. Statua Wolności 

Maciej bez problemu wygrał 500 tysięcy zł. Co więcej, do walki o główną wygraną uczestnik stanie z jednym kołem zapasowym. Czy uda mu się odpowiedzieć na pytanie za milion złotych o własnych siłach? A może w zwycięstwie pomoże mu telefon do przyjaciela? Przekonamy się o tym już w poniedziałek 16 listopada. 

Hubert Urbański w show Milionerzy
x-news

Podczas gry o milion złotych uczestnik będzie miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe, jakim jest telefon do przyjaciela.

Zobacz także
Michał Urbaniak i Hubert Urbański - pytanie w Milionerach o Urbanator

Milionerzy: Urbanator to rozciągnięty na lata projekt artystyczny... Pytanie za 75 000!

 

Hubert Urbański - Milionerzy
TV-Show
"Milionerzy": Znane na Warmii anielskie ruchańce to?
Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 213. odcinka "Milionerów"!

Odcinek 213. programu "Milionerzy" pełen był emocji. Pierwsza uczestniczka straciła szansę na wygraną przez złą podpowiedź bliskiej osoby. W tym odcinku padła również bardzo wysoka wygrana, a sam prowadzący był pod wrażeniem wiedzy uczestnika. Czy był to tytułowy milion? "Milionerzy", odcinek 213, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi 213. odcinek "Milionerów" rozpoczął się kontynuacją gry Pauliny Werner z poprzedniego odcinka. Pytanie zaskoczyło uczestniczkę, była wstanie odrzucić jedynie jedną błędną odpowiedź. Zdecydowała się na koło ratunkowe "telefon do przyjaciela", w tym przypadku swojego taty. Niestety dostała błędną odpowiedź, przez co straciła szansę na 10 000 złotych. A oto pytanie. Które państwo nie należy do tak zwanej strefy Schengen? A: Szwecja B: Szwajcaria C: Polska D: Wielka Brytania Takiego uczestnika, jak Wojciech Lipiński, dawno nie było w programie. Na pytania odpowiadał sprawnie i pewnie, a każda kolejna odpowiedź okazywała się tą prawidłową. Nawet prowadzący program Hubert Urbański był pod wrażeniem jego wiedzy z różnorodnych dziedzin. Pierwsza chwila zastanowieniu pojawiła się przy poniższym za 40 tysięcy złotych. Menora ma zwykle tyle ramion, co: A: ośmiornica B: kariatyda C: tydzień dni D: godzina sekund Jednak prawdziwe wyzwanie stanowiło następne pytanie, na które uczestnik wykorzystał aż trzy koła ratunkowe. Znane na Warmii anielskie ruchańce to: A: wiejskie potańcówki B: ludowe skrzypce C: buduarowe zabawy D: drożdżowe racuchy Pytanie za ogromną sumę ćwierć miliona dotyczyło śmierci jednego ze sławnych polskich pisarzy. To właśnie ono zatrzymało Wojtka na drodze do upragnionego miliona. Obstawiał on dwie odpowiedzi i choć jedna z nich...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czego młode pędy przypominają pastorały? Pytanie za 75 000 złotych
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 223. odcinka programu "Milionerzy"? Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?".

"Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" to pytanie z 223. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 75 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów? 223. odcinek, 4 sezonu programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Jakuba Kubasika z Sosnowa. Problem pojawił się na pytaniu za 10 000 złotych, uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Pytan ie "Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów?" nie wydawało się trudne. Niestety, odpowiedź, którą obstawili, okazała się błędna. Jakub wygrał więc jedynie gwarantowany 1000 złotych. A: ani jednego B: jeden C: dwa D: trzy Melchior to? - pytanie za 20 000 złotych Gra następnej uczestniki Judyty Perczak była fenomenalna. Jako jedyna odpowiedziała poprawnie na pytanie eliminacyjne i nie wahała się praktycznie w żadnej odpowiedzi. Małe wahanie pojawiło się przy pytaniu za 20 tysięcy złotych "Melchior to:".  Początkowo obstawiała ona błędną odpowiedź D, lecz z pomocą siostry udało jej wybrać dobrą odpowiedź.  A: celtyckie imię B: stop metali C: związek chloru z mendelewem  D: pseudonim pisarza Wańkowicza Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane? - pytanie za 75 tysięcy złotych Pytanie za 75 tysięcy złotych również nie sprawiło uczestniczce problemu. W pytaniu "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" obstawiła odpowiedź D, która okazała się poprawna. W tym momencie...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Z ilu salw składa się salut narodowy? Pytanie za 500 000 złotych
Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 231. odcinka programu "Milionerzy". Pytanie za 500 000 złotych "Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?" .

"Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?" to pytanie pojawiło się w 231. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy". Sprawdźcie, czy uczestnik wskazał dobrą odpowiedź i wygrał 500 000 złotych. Jesteście ciekawi pytania za tytułowy milion złotych?   Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Które fale spowodowane są przyciąganiem Słońca i Księżyca? Pytanie za 250 000 złotych Uczestnikiem dzisiejszego 231. odcinku programu "Milionerzy" był Maksymilian Bilewicz, który jako jedyny odpowiedział na pytanie eliminacyjne. Do pytania za 250 000 złotych "Które fale spowodowane są przyciąganiem Słońca i Księżyca?" podszedł w sposób dedukcyjny i eliminacyjny. Był on praktycznie pewny odpowiedzi i na szczęście okazała się ona poprawna. Fale pływowe to fale przypływu i odpływu, które przyciągane są przez Słońce i Księżyc. A: pływowe B: sejsze C: tsunami D: radiowe Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych? Pytanie za 500 000 złotych Ostatni pytaniem tego odcinka było pytanie za 500 000 złotych ""Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?" . Uczestnik stwierdził, że nie zna odpowiedzi na to pytanie, ale się domyśla. W tym przypadku potrzebne było koło ratunkowe, Maksymilian zdecydował się wykorzystać drugie koło w tej grze - 50:50. W grze zostały dwie odpowiedzi - A: z 5 oraz D: z 21. Uczestnik postanowił postawić na odpowiedź D, która okazałą się prawidłowa.  A: z 5 B: z 11 C: z 16 D: z 21 Niestety wtedy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik