Wielka niespodzianka dla fanów Miley Cyrus! Już za niespełna dwa miesiące artystka wystąpi na Orange Warsaw Festival. Piosenkarka zastąpi raperkę Cardi B. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Przeczytajcie!

Reklama

Miley Cyrus w Polsce

Od kilku dni organizatorzy Orange Warsaw Festival odsłaniają przed nami swoje karty i mówią, kto wystąpi na tegorocznej scenie. Wiadomo już, że zagra m.in. The Raconteurs, Quebonafide, a także Solange! Gwiazdą OWF miała być Cardi B, jednak raperka z niewiadomych przyczyn odwołała koncert w Polsce.

Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z tym odwołany został również jej występ na Orange Warsaw Festival - napisali organizatorzy OWF.

Zobacz także: Tak ostro na Instagramie Miley Cyrus już dawno nie było! Zlizuje krem z...

Chwilę później zdradzili, jej zastępstwo. I nie da się ukryć, że wielu fanom zmiana bardzo przypadła do gustu!

Z radością witamy Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019! Ikona popu we wszystkich jego wymiarach nową headlinerką festiwalu! - czytamy na stronie.

Miley Cyrus na scenie Orange Warsaw Festival wystąpi 1 czerwca! Festival rozpocznie się już dzień wcześniej. Dokładna lista koncertów nie została jeszcze podana do informacji publicznej.

Zobacz także

Miley Cyrus na swoim koncie ma, aż 59 wygranych nagród (People Choice Awards, Teen Choice Awards, Teen Icon itp.) oraz 72 nominacje (Złoty Glob, Golden Icon Awards, American Music Awards itp.)! Artystka zaczynała swoją karierę grając w serialu Hannah Montana. A teraz znana jest z takich hitów jak m.in. Wrecking Ball, Malibu, We Can't Stop.

Wybieracie się na koncert?

Miley Cyrus

Reklama

Zobacz także: Miley Cyrus jest w ciąży! Kto jest ojcem?

Reklama
Reklama
Reklama