Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
Newsy

Michał Wójcik łamiącym głosem opowiedział o chorobie partnerki. Kabareciarz odczytał poruszający list w "Pytaniu na śniadanie"

Michał Wójcik o chorobie swojej partnerki. Partnerka Michała Wójcika ma raka.

Michał Wójcik pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedział o dramacie swojej partnerki. Kabareciarz, którego wszyscy doskonale znają z grupy "Ani Mru-Mru" podziękował wszystkim internautom, którzy wpłacili pieniądze na leczenie jego ukochanej. Michał Wójcik nie mógł powstrzymać łez, kiedy odczytywał wiadomość napisaną przez swoją partnerkę. Wzruszenia nie ukrywali również prowadzący "Pytanie na śniadanie".

Maciej Kurzajewski o pracy z Katarzyną Cichopek: "Trudno nie czuć satysfakcji"

Partnerka Michała Wójcika walczy z nowotworem

Zaledwie kilka dni temu chyba wszystkie media poinformowały o dramacie uwielbianego przez widzów gwiazdora z kabaretu "Ani Mru-Mru". Okazało się wówczas, że ukochana kabareciarza poważnie zachorowała. U partnerki Michała Wójcika wykryto nowotwór. W sieci ruszyła zbiórka na leczenie kobiety - na leczenie i pobyt w klinice partnerka gwiazdora potrzebowała aż 150 tysięcy złotych. 

Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- w poruszającym nagraniu apelował Michał Wójcik. 

Jak już wiemy, internauci i fani Michała Wójcika nie zawiedli i w zaledwie kilka dni zebrali całą sumę na leczenie kobiety. Dziś, w środę 8 lipca, Michał Wójcik pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie", żeby podziękować za pomoc i wsparcie. Kabareciarz nie chciał mówić o szczegółach choroby swojej partnerki, ale powiedział, jaka była diagnoza lekarzy.

Nie chcemy za bardzo mówić o tym, bo to są sprawy bardzo osobiste, natomiast ten rak jest bardzo niebezpieczny. Jest to śluzak potrójnie ujemny- powiedział Michał Wójcik. 

Kabareciarz dziękował za wsparcie swoim fanom i odczytał wiadomość, jaką napisała jego partnerka.

Kochani, nieoceniona jest pomoc i wsparcie jakie od was dostałam. Choroba pokazała mi, że jestem człowiekiem małej wiary. Wy sprawiliście, że chcę się zmienić na lepsze, że zaczynam wierzyć. Jestem wdzięczna za każdy grosz, a najbardziej za słowa wsparcia i modlitwę, bo to one dały mi siłę. Gdy w dniu swoich urodzin spojrzałam na zbiórkę, gdzie kwota przekraczała oczekiwany rezultat byłam onieśmielona, że jest tylu dobrych ludzi. Czytając wasze słowa wsparcia i modlitwy popłakałam się (...) - czytał łamiącym się głosem kabareciarz.

Michał Wójcik nie mógł powstrzymać wzruszenia czytając wiadomość swojej ukochanej. 

(...) Poczułam napływ siły, której zaczynało mi brakować. Poczułam, jakbym miała armię za plecami, a z taką siłą na pewno pokonam chorobę. Wybaczcie, że nie chcę opowiadać o sobie, leczeniu i chorobie. Zawsze starałam się być dla innych. Głęboko wierzę, że choroba przychodzi z jakiegoś powodu, teraz wiem, że potrzebuję czasu, żeby skupić się na sobie, by pokonać chorobę. Dlatego proszę uszanujcie, że chcę w spokoju przejść proces leczenia. Wiem, że ten spokój jest mi obecnie potrzebny. Bardzo dziękuję i życzę wam samych wspaniałości, Jani. 

Słowa Michała Wójcika i list jego partnerki poruszyły prowadzących poranny program TVP. Ida Nowakowska ze łzami w oczach dziękowała kabareciarzowi za tak ważne spotkanie.

Dziękujemy za słowa które przekazałeś. To jest piękne, jak ludzie mogą sobie pomagać, po to też jesteśmy tutaj wspólnie, razem, żeby w takich momentach trudnych się wspierać. To jest piękne, że twoi fani docenili to, jak ty wspierałeś innych i to podkreślamy, bo wierzę, że dobro powraca- mówiła Ida Nowakowska.

Jak czytamy na internetowej stronie "Pytania na śniadanie" partnerka Michała Wójcika w ostatni piątek rozpoczęła już leczenie. 

Partnerce Michała Wójcika życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz także: Ogromny sukces zbiórki na rzecz chorej na raka partnerki Michała Wójcika z "Ani Mru Mru"! 

Michał Wójcik w "Pytaniu na Śniadanie" opowiedział o dramacie swojej partnerki. Cały materiał zobaczycie tutaj. 

Michał Wójcik płacze w Pytaniu na Śniadanie
screen pytanienasniadanie.tvp.pl

U partnerki kabareciarza został wykryty nowotwór. 

Michał Wójcik z partnerką i synkiem.

Michał Wójcik z partnerką chorą na raka

Oglądaliście wywiad z Michałem?

Michał Wójcik w Pytaniu na śniadanie
screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez!

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie
screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Zobacz także
Michał Wójcik z partnerką chorą na raka

Ogromny sukces zbiórki na rzecz chorej na raka partnerki Michała Wójcika z "Ani Mru Mru"! 

Michał Wójcik w błyszczącej marynarce

Partnerka Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" walczy z nowotworem! Kabareciarz ze łzami w oczach prosi o pomoc

 

East News
Newsy
Anika z "The Voice Kids" o życiu z mukowiscydozą. "Ta choroba jest częścią mnie"
Anika z "The Voice Kids" o życiu z mukowiscydozą. "Ta choroba jest częścią mnie"

Anika Dąbrowska swoim ogromnym talentem i pięknym głosem, podbiła serca widzów programu "The Voice Kids". Nastolatka pod skrzydłami Cleo wygrała talent show! Wygrana w programie była wielkim marzeniem młodej wokalistki. Jednak życie piosenkarki nie wygląda tak jak codzienność innych osób w jej wieku. Anika bowiem zmaga się z mukowiscydozą.  Zobacz także:  Cleo zrezygnowała z charakterystycznej fryzury! Zobaczcie jak wygląda w rozpuszczonych włosach i pasemkach Ostatnio mieliśmy przyjemność porozmawiać z Aniką podczas live na Instagramie. Wtedy też padło pytanie od jednej z fanek, jak piosenkarce żyje się z tak trudną chorobą. Odpowiedź młodej wokalistki była niezwykle wzruszająca. Anika Dąbrowska od samego początku pojawienia się w show biznesie otwarcie mówi o tym, że cierpi na mukowiscydozę. Nam opowiedziała, jak wygląda jej codzienność.  Zobaczcie co o swojej chorobie powiedziała nam Anika Dąbrowska! 

Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
Newsy
Partnerka Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" walczy z nowotworem! Kabareciarz ze łzami w oczach prosi o pomoc
Michał Wójcik, którego z pewnością wszyscy doskonale znają z kabaretu "Ani Mru-Mru" opublikował w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla swojej partnerki

Michał Wójcik, którego z pewnością wszyscy doskonale znają z kabaretu "Ani Mru-Mru" opublikował w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla swojej partnerki. Niestety, okazuje się, że ukochana Michała Wójcika zmaga się z nowotworem. Kabareciarz w krótkim filmie zwrócił się do internautów z prośbą o wsparcie finansowe leczenia Jani. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na leczenie partnerki Michała Wójcika. Internauci ruszyli z pomocą! Dramat Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" Zaledwie kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym koledzy z "Ani Mru-Mru" informują o dramacie Michała Wójcika. Okazało się wówczas, że partnerka kabareciarza walczy z ciężką chorobą, a w sieci trwa zbiórka na jej leczenie.  Kochani ! Pomagamy !!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno !!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda 👊❤️👊- czytamy na Facebooku.  Pod wpisem udostępniono link do zbiórki na stronie pomagam.pl to właśnie tam Michał Wójcik w poruszającym nagranie prosi internautów o pomoc finansową. Partnerka kabareciarza potrzebuje 150 tysięcy złotych na leczenie i pobyt w klinice. Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- mówi Michał Wójcik.  Moc internetu jest ogromna! Dziś, po kilku dniach zbiórki okazuje się, że udało się już zebrać całą sumę! (Link do zbiórki TUTAJ ) Partnerce Michała Wójcika życzymy dużo...

Michał Wójcik z partnerką chorą na raka
Newsy
Ogromny sukces zbiórki na rzecz chorej na raka partnerki Michała Wójcika z "Ani Mru Mru"! 
Partnerka Michała Wójcika z Ani Mru Mru jest chora na raka. Zbiórka pieniędzy cieszy się wielkim sukcesem!

Kilka dni temu Michał Wójcik z kabaretu "Ani Mru Mru" zamieścił w sieci apel o pomoc dla jego chorej na raka partnerki.  Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- mówi Michał Wójcik. Na stronie pomagam.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie partnerki gwiazdora. W ciągu trzech dni udało się zebrać zapisaną kwotę - ponad 150 tysięcy złotych. Dziś jest ona jeszcze większa! Partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru choruje na raka. Polacy ruszyli z pomocą Wstrząsający apel Michała Wójcika spotkał się z niezwykłym przyjęciem jego fanów: Jani jest... Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną :)) i Kobietą Sukcesu... Na każdym polu. Ja też tylko pomagam... - czytamy na stronie zbiórki (tutaj) Jaki jest stan zbiórki na dziś (04.07)? Zebrano już ponad 213 tysięcy złotych, a datki wpłaciło ponad 4,3 tys. osób! Mamy nadzieję, że te pieniądze wystarczą na leczenie Janiny! Michał Wójcik i Janina są parą od kilku lat. W kwietniu 2019 roku zostali rodzicami, mają syna Michała. We wrześniu 2019 roku zaręczyli się i planują ślub. Michał Wójcik ma także troje dzieci z poprzednich związków.  

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik