Michał Szpak wychodzi z "Pytania na śniadanie" Buty Michała Szpaka Michał Szpak w spodniach z dziurami
Michał Szpak w marynarce

Michał Szpak od wielu lat zachwyca nie tylko swoim głosem, ale także bardzo oryginalnymi stylizacjami. Artysta uwielbia bawić się modą i nie boi się odważnych kreacji, które wybiera na scenę i na co dzień. Tak też było, kiedy pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie". Michał Szpak razem z Tomsonem i Baronem z "Afromental"  w śniadaniowym show promowali najnowszą edycję "The Voice of Poland". Jak prezentował się Michał Szpak? Jak zawsze świetnie! Wokalista wybrał dopasowaną, wzorzystą bluzkę, którą zestawił z jeansami z dziurami i połyskującą marynarką. Look artysty uzupełniły czarno-fioletowe buty. 

Niestety, okazuje się pomimo świetnej stylizacji Michał Szpak zaliczył małą modową wpadkę... Zobaczcie, o co chodzi!

Zobacz także: Michał Szpak znów zachwycił swoim głosem. Zaśpiewał na ślubie przyjaciół!

1/3
Michał Szpak wychodzi z "Pytania na śniadanie"

Uwielbiamy styl Michała Szpaka i jego odważne stylizacje, ale jak widać małe modowe wpadki zdarzają się nawet najlepszym! O co chodzi? Spójrzcie tylko na następne zdjęcie!

2/3
Buty Michała Szpaka

Fioletowo-czarne buty wokalisty z pewnością robią wrażenie, ale naklejki z cenami zdecydowanie psują cały efekt! Zgadzacie się z nami? 

3/3
Michał Szpak w spodniach z dziurami

Podoba się Wam look Michała Szpaka? Przyznacie, że Michał jest jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w polskim show-biznesie? Głosujcie w naszej sondzie! 

 

Więcej na temat Michał Szpak