Michał Szpak w futrze Michał Szpak Sylwester 2019 Michał Szpak w kostiumie ze gwiazdami Michał Szpak w kostiumie ze skrzydłami Stylizacje Michała Szpaka na Sylwestrze 2019
Michał Szpak stylizacje Sylwester 2019 w Chorzowie
East News

Michał Szpak był jedną z gwiazd podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Ślaskim. Gwiazdor po raz drugi z rzędu dał w Chorzowie prawdziwe show, które widzowie mogli obejrzeć w Polsacie. Na scenie zaprezentował się aż w trzech stylizacjach! Jedna z nich z pewnością przejdzie do historii. Tylko spójrzcie na kreacje sceniczne Michała Szpaka. Artysta wie, jak zaskoczyć publiczność!

1/6
Michał Szpak w futrze
East News

Artysta swój występ rozpoczął w granatowym aksamitnym zestawie ozdobionym gwiazdkami. Na scenie dodatkowo założył długi futrzany płaszcz. Ten zestaw zasługuje na uwagę, ale to nie on zostanie zapamiętany jako najbardziej zaskakujący!

2/6
Michał Szpak Sylwester 2019
East News

Występowi piosenkarza towarzyszyła idealnie dopasowana choreografia. Na uwagę zasługują również kostiumy tancerzy! 

3/6
Michał Szpak w kostiumie ze gwiazdami
East News

Po doskonałym pierwszym występie Michał Szpak przebrał się i dopiero ta stylizacja wywołała ogromne zaskoczenie. W takim kostiumie jeszcze nigdy nie wystąpił...

4/6
Michał Szpak w kostiumie ze skrzydłami
East News

Artysta zaprezentował się w kostiumie czarnego ptaka z ogromnymi skrzydłami. Lateksowy zestaw  i buty na wysokim obcasie przyciągały uwagę, ale to ogromne skrzydła i czarny makijaż zrobiły największe wrażenie na publiczności. 

 

5/6
Stylizacje Michała Szpaka na Sylwestrze 2019
East News

Kolejną kreacją Michała Szpaka był jasnobrązowy kombinezon z szerokimi spodniami z wysokim stanem swoim krojem przypominający garnitur. W tej stylizacji nie zabrakło blasku w postaci brokatu. 

 

6/6
Michał Szpak stylizacje Sylwester 2019
East News

To wszystkie kreacje Michała Szpaka, które zaprezentował podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Która zaskoczyła Was najbardziej?

 

 

Więcej na temat Michał Szpak Sylwester