Michał Szpak Michał Szpak w Operze Leśnej Michał Szpak na spotkaniu z fanami Michał Szpak w czerwonych botkach
Michał Szpak
1/4
Michał Szpak

 

Michał Szpak to kolorowy ptak polskiego show-biznesu. Nie tylko jego muzyka robi na fanach ogromne wrażenie. Ludzie kochają go także za niesamowity wizerunek sceniczny. Michał Szpak za każdym razem prezentuje się zjawiskowo! Artysta nie boi się mocnych, wyrazistych kolorów. Często stawia też na makijaż, a jego manicure zawstydziłby wiele kobiet. Niestety, nie każdy akceptuje oryginalny wizerunek Michała Szpaka. Nie brakuje osób, które krytykują go i kierują w jego stronę obraźliwe słowa. Czy to dlatego piosenkarz myśli o wyjeździe z Polski?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Michał Szpak i Grzegorz Hyży są w konflikcie? 

2/4
Michał Szpak w Operze Leśnej
ONS.pl

 

Michał Szpak wyjedzie z Polski?

 

Nie jest tajemnicą, że Michał Szpak od jakiegoś czasu myśli o wyjeździe z kraju. Szczególnie mocno zaczął to rozważać po powrocie z trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, gdzie występował wraz ze swoją siostrą Marleną. Gdy Michał Szpak zobaczył, jak żyją inni ludzie, zaczął na poważnie myśleć o emigracji...

 

- Tak, i to nawet nie jest temat zamknięty, ale nie wiem, czy na zawsze. Na pewno chciałbym wyjechać stąd, żeby nauczyć się trochę innego myślenia, dać sobie oddech, zmienić trochę swoją mentalność. Tutaj jest jakiś taki... nie wiem, jak to nazwać... taka melancholia, smutek - wyznaje Michał Szpak w wywiadzie, jakiego udzielił "Gali". 

 

Czy powodem, dla którego artysta chce wyjechać z Polski, jest hejt, jaki spotyka go czasem w związku z jego oryginalnym wizerunkiem? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Michał Szpak zaszalał z wyglądem! Czy to dobra zmiana? Zdania fanów są podzielone...

3/4
Michał Szpak na spotkaniu z fanami
ONS

 

Michał Szpak nie ukrywa, że czasem spotyka go sporo nieprzyjemności ze strony osób, które mają problemy z tolerancją. Okazuje się, że wśród nich dominują mężczyźni! 

 

- Ludzie wciąż patrzą na mnie przez pryzmat mojego wizerunku: długich włosów, pomalowanych paznokci. Tworzy to wielką barierę. I o ile kobiety potrafią to sobie wytłumaczyć i nie przeszkadza im to tak bardzo, o tyle mężczyźni podchodzą do tego z bardzo dużym dystansem. Trochę mi to przeszkadza. Zazwyczaj jest tak, że kiedy wymienimy pierwsze zdania, słyszę: „Boże, przecież ty jesteś normalnym facetem”. Kobiety mają łatwiej. Faceci, jeśli są facetami, też mają łatwiej. Ale jeśli ktoś stoi w takim metroseksualnym świetle, to już zaczyna się problem. Na szczęście czuję, że ludzie w Polsce naprawdę się zmieniają - zapewnia Michał Szpak. 

4/4
Michał Szpak w czerwonych botkach
East News

 

A co wy sądzicie o wizerunku Michała Szpaka? Jesteście na tak czy na nie? Dajcie nam znać głosując w naszej sondzie! :)

Więcej na temat Michał Szpak