Z okazji pierwszych urodzin Party.pl w naszej redakcji gościliśmy... Michała Szpaka! Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień? Na spotkanie z artystą czekaliśmy długo, ale opłacało się ;) Michał zaczął od napisania newsa na swój temat. Jak wyszło? Zobaczcie efekty! (PS. Sondę w poniższym newsie ułożył sam Michał!)

Reklama

Zobacz: Michał Szpak napisał dla Was newsa! "Torwar będzie się działo"! O co chodzi? Przeczytajcie!

Następnie przyszedł czas na... quiz! Jakiś czas temu Michał zajął 1. miejsca na OLIS, pokonując wtedy takich artystów jak Hey, Ania Dąbrowska czy Monika Brodka. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak dobrze zna przeboje "konkurencji" ;) Z Michałem zmierzyła się nasza koleżanka, Asia, która... wygrała! Zobaczcie tutaj, jak to wyglądało na żywo!

Zobacz także

Nagrodę jednak zdobył Michał! :) Ale oczywiście za wygraną w plebiscycie na HIT LATA Party.pl! Jaką nagrodę przygotowaliśmy dla artysty? Zobaczcie wideo!

To nie wszystko! Na koniec wszyscy zajadaliśmy się przepysznym tortem, który przygotował dla nas cukiernik gwiazd - Bartek Boratyn! Nie obyło się bez toastów oraz wspólnego odśpiewania "sto lat" z okazji pierwszego roku Party.pl oraz sukcesów Michała Szpaka ;) (a kolejny z nich - to wygrana w plebiscycie na WYDARZENIE ROKU)

Tymczasem - możecie głosować na Hit Jesieni Party.pl. Czy zdziwi Was fakt, że prowadzi... Michał Szpak i jego "Rosanna"?

Dziękujemy Wam za wszystko kochani czytelnicy Party.pl i najlepsi fani Michała Szpaka!

Reklama

Red. Party.pl.

Reklama
Reklama
Reklama