Michał Szpak w kolorowym garniturze Margaret i Michał Szpak wychodzą ze studia TVP Margaret i Kamil Bednarek pod studiem TVP
Michał Szpak w kolorowym garniturze

Michał Szpak znów zachwycił swoim wyglądem? Michał uwielbia bawić się modą i zdecydowanie nie boi się odważnych stylizacji. Wokalista wybiera oryginalne kreacje nie tylko na scenę, ale również poza nią. Tak też było tym razem! Michał Szpak pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie" w kolorowym, wzorzystym garniturze. Muzyk razem z Margaret i Kamilem Bednarkiem wybrali się do śniadaniowego programu, aby opowiedzieć o najnowszej edycji "The Voice of Poland".

Jak prezentowali się jurorzy muzycznego talent-show? Michał Szpak przyćmił nawet Margaret? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Wybierz Gwiazdę Roku 2019 Party.pl w naszym wielkim plebiscycie! Głosuj!

1/3
Michał Szpak w kolorowym garniturze

Michał Szpak zaprezentował się w błękitnym garniturze w duże, kolorowe wzory. Look wokalisty uzupełniła czarna koszulka i buty na obcasie. Jak zwykle, wyglądał świetnie! Przyćmił nawet Margaret? Spójrzcie sami! 

2/3
Margaret i Michał Szpak wychodzą ze studia TVP

Margaret pokazała się w luźnych kolorowych spodniach, niebieskiej koszulce i oversizowej  kurtce. Stylizację jurorki "The Voice of Poland" uzupełniły sportowe buty. Fajnie wyglądała? Naszym zdaniem tak! 

Więcej na temat Michał Szpak