Michał Olszański zdradził, że jego syn jest gejem Michał Olszański na IV charytatywnych zawodach kulinarnych dziennikarzy Michał Olszański na akcji charytatywnej "Gwiazdy na Paluchu" Michał Olszański i Monika Zamachowska pozują do zdjęć
Michał Olszański zdradził, że jego syn jest gejem
East News
1/4
Michał Olszański zdradził, że jego syn jest gejem
East News

 

Michał Olszański to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych prowadzących śniadaniowy program "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarz niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym, ale teraz zdecydował się na bardzo szczere wyznanie dotyczące relacji ze swoim synem. Michał Olszański w wywiadzie dla dziennik.pl przyznał wprost, że nie potrafił zaakceptować tego, że jego syn jest gejem! 

 

Zobaczcie, co zdradził Michał Olszański! Co powiedział o swoim synu i jego partnerze? 

 

Zobacz także: Katarzyna Nosowska: „Jestem przeciwna aborcji. Akceptuję ludzi, którzy kochają inaczej”

2/4
Michał Olszański na IV charytatywnych zawodach kulinarnych dziennikarzy
Akpa

 

Michał Olszański w rozmowie z dziennik.pl opowiedział, jak zareagował, kiedy dowiedział się, że jego młodszy syn jest gejem. Dziennikarz nie ukrywa, że na początku nie potrafił zaakceptować orientacji swojego dziecka - na szczęście syn Michała Olszańskiego mógł liczyć na wsparcie swojej mamy. 

Nie od razu to zaakceptowałem. Od początku z kolei zaakceptowała to i wyczuwała Magda. Od małego był zabawnym, przebierającym się dzieckiem. Kiedy dotarło do mnie, że jest gejem, zacząłem się zastanawiać jak sobie z tym dać radę. Nie ukrywam, że miałem z Antkiem konflikty na tle tego, jak wygląda, jak się ubiera- Michał Olszański przyznaje w wywiadzie. 

Jak dziś wyglądają jego relacje z dorosłym już synem i jego partnerem? 

 

Zobacz także: Włoska siatkarka spotyka się z reprezentantką Polski!

 

3/4
Michał Olszański na akcji charytatywnej "Gwiazdy na Paluchu"
East News

 

Dziennikarz ma świetne kontakty z synem. Jego coming out był dla prezentera cennym doświadczeniem. Co mówi o jego partnerze?

(...) Dziś ma 38 lat, jest przystojnym facetem, ogarniętym, bez maniery zachowania w znakomitym, partnerskim związku. Bardzo cenię i lubię jego partnera. Myślę, że gdy człowiek przeżyje to we własnym domu, z bliskimi, to jest cenne doświadczenie, zmierzenia się ze swoimi odwiecznym stereotypem, który masz. Nie mam teraz żadnego problemu z tym, że mój syn jest gejem, nie psuje to naszej relacji ojciec-syn- zdradził w rozmowie z portalem dziennik.pl.

 

Zobacz także: "Pytanie na śniadanie" z nowym studiem! Robi wrażenie! ZOBACZ

4/4
Michał Olszański i Monika Zamachowska pozują do zdjęć
Eastnews

Jesteście zaskoczeni tak szczerym wyznaniem dziennikarza? 

Więcej na temat Michał Olszański