Michał Wiśniewski z synek, Xavierem
WYWIAD

Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie

Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie

Dlaczego rozstał się z żoną Dominiką? Czy ma już nową miłość? Te pytania chcieliśmy postawić Michałowi Wiśniewskiemu (46) od chwili, gdy wyszło na jaw, że złożył pozew rozwodowy. Wokalista Ich Troje nie chciał jednak komentować decyzji o rozwodzie ani opowiadać o swoim życiu po rozstaniu. Zgodził się jednak na to, byśmy porozmawiali o jego relacjach z synem Xavierem (17), z którym właśnie zaczął pracować.

Na pierwszy rzut oka bardzo się różnią. Michał ma czerwone włosy, mnóstwo biżuterii, lubi błyszczeć. Xavier – jest skromny, cichy, nie rzuca się w oczy. Kiedy w restauracji zamawia pierogi, jego tata śmieje się, że od 10 lat je w tym miejscu ciągle to samo i mógłby w końcu spróbować czegoś nowego. Xavier tylko śmieje się i przytula do ojca. 

– W jego wieku byłem dokładnie taki sam. Pluszowy – mówi Michał.

Poniżej cały wywiad z Wiśniewskim i jego synem.

Zobacz także: Znani ojcowie po rozstaniach! Mimo trudności świetnie sprawdzają się w swojej rol

Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu
Newsy
Jak wyglądało rozstanie Barbary Kurdej-Szatan z TVP? Zobaczcie cały wywiad z magazynu "Party"
Jak wyglądało rozstanie Barbary Kurdej-Szatan z TVP? Zobaczcie cały wywiad z magazynu "Party"

Zazwyczaj jest roześmiana i zadowolona. Ale gdy spotykam się z nią teraz, widzę osobę poważną i wyciszoną. Nic dziwnego, bo Barbara Kurdej-Szatan (33) ma trudny moment w swoim życiu. Jak się czuje po tym, jak potraktowano ją w TVP? Jakie ma plany? Masz teraz długi, leniwy urlop? – Nie jestem bezrobotna, jeśli o to pytasz (śmiech). „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” zajmowały mi tak naprawdę tylko po kilka dni zdjęciowych w miesiącu. Teraz jestem skupiona na spektaklach teatralnych, koncertach, dwóch serialach: „M jak miłość” dla TVP i „W rytmie serca” dla Polsatu oraz kilku nowych projektach. A jak się czujesz psychicznie? – Jestem bardzo emocjonalna, przywiązuję się do ludzi, sytuacji, tego, co robię. Dlatego dość trudno było mi przywyknąć do myśli, że muszę się pożegnać z programami. Zobacz także:   Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z gwiazdami": "Dopiero sobie uświadomiłam, na co się zgodziłam"! Co miała na myśli?

Michał Wiśniewski o rozwodzie
Newsy
Michał Wiśniewski opublikował mocne nagranie! Lider "Ich Troje" ostro po wyborach
Michał Wiśniewski opublikował mocne nagranie! Lider "Ich Troje" ostro po wyborach

Michał Wiśniewski  znów ostro! Lider zespołu "Ich Troje" opublikował na Instagramie nowe nagranie, w którym komentuje zachowanie części osób po pierwszej turze wyborów prezydenckich. Michał Wiśniewski nazywa ich "patointeligencją" i jak przyznaje, takie osoby pojawiły się również w jego otoczeniu. Według Michała Wiśniewskiego, "patointeligencja", która nie jest  zadowolona z wyników wyborów, dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Padły ostre słowa!  Mocne nagranie Michała Wiśniewskiego W minioną niedzielę (28 czerwca), odbyły się wybory na prezydenta Polski. Najwięcej głosów zdobyli Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski i to właśnie oni będą walczyć o zwycięstwo w drugiej turze. Po zakończeniu wyborów w minioną niedzielę media informowały, że Andrzej Duda wygrał na wsiach i w małych miastach. Rafał Trzaskowski z kolei zdobył więcej głosów wśród mieszkanów dużych miast. W sieci, jak często przy takich okazjach, odżywają polityczne podziały. Niektórzy komentujący kpią z osób, które głosowały na innego kandydata. Spore emocje wywołał też wpis Zbigniewa Bońka, który w zaskakujący sposób skomentował wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska♥️🇵🇱👍🏻- napisał na Twitterze.  Teraz Michał Wiśniewski opublikował nagranie, w którym lider "Ich Troje" krytykuje zachowanie osób, które dzielą Polaków na gorszych i lepszych. Padły mocne słowa! Zwracam się do tej całej...

Ida Nowakowska z mężem na Instagramie
Instagram
Newsy
Ida Nowakowska o zaręczynach, życiu na walizkach i miłości na odległość! Wywiad z "Flesza"
Ida Nowakowska o zaręczynach, życiu na walizkach i miłości na odległość! Wywiad z "Flesza"

Zarabia od ósmego roku życia. Mieszkała w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Twierdzi, że dom ma wszędzie tam, gdzie… przebywa jej mąż. Jej największe marzenie? Trójka dzieci! Oto Ida Nowakowska, nowa gwiazda TVP. Po sukcesie „Dance, dance, dance”, gdzie była jurorką, Ida Nowakowska (28) została gospodynią programu „Pytanie na śniadanie”. Występuje tam w duecie z Łukaszem Nowickim. Wkrótce poprowadzi również „The Voice Kids”. Kim jest ta zawsze uśmiechnięta dziewczyna, na którą teraz stawia Telewizja Polska? Zawsze wiedziałaś, że chcesz pracować w show-biznesie? Przeciwnie, myślałam, że tak jak mój tata [Marek Nowakowski – przyp. red.] – skończę prawo. Chciałam być sędzią. A po kim odziedziczyłaś talent do tańca? Tego nie wiem, ale sztuka zawsze była obecna w moim domu. Mój tata był pisarzem, erudytą, uwielbiał słowo, a mama – film. Ja zaś pokochałam balet, i to już jako mała dziewczynka. Zobacz także:   Córka znanego pisarza, tancerka, aktorka… Ida Nowakowska zajmie miejsce Basi Kurdej-Szatan

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner