Michał Baryza o karierze
ONS

Michał Baryza zrzucił 10 kilogramów. Opowiedział jak udało mu się schudnąć

Michał Baryza o karierze
ONS

Choć Michał Baryza nie wygrał programu "Top Model", jego dalszymi losami po show interesuję się mnóstwo osób. Model ma również ciekawą przeszłość - pracował w klubie dla gejów, co bardzo ciepło wspominał przed naszą kamerą. Przypomnijmy: Baryza pracował w klubie dla gejów. Model wspomina to przed naszą kamerą

Dziś Baryza pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadał o swoich dalszych planach na przyszłość i karierę w modelingu. Ma szansę na podbicie zagranicy, ponieważ po dobrym występie na lizbońskim Fashion Weeku w trakcie nagrywania programu odezwali się do niego projektanci, których reprezentował na wybiegu. Michał szczególnie teraz musi dbać więc o formę:

Obecnie ważę 80 kg, mam 189 cm wzrostu. Chcę troszeczkę zgubić, chociaż ten 1 kg, bo nie chcę stracić swoich proporcji. W sumie już zrzuciłem 10 kg dzięki diecie i ćwiczeniom – trenuję od 11 lat. Wcześniej były sztuki walki, a teraz siłownia. Mam dietę taką, że jem wszystko. Żeby utrzymać dietę, trzeba mieć na to pieniądze, ale myślę, że niedługo sobie na to pozwolę - przekonuje


Zawrotna sława Baryzy nie do końca odpowiadała jego dziewczynie, która była nieco zazdrosna o modela. Na szczęście z czasem wszystko zrozumiała i już wie, na czym polega ten zawód:

Powiedziałem jej: Nie możesz być zazdrosna, bo tak naprawdę każdy z nas jest człowiekiem i zawsze można się spotkać na kawę, herbatę i po prostu porozmawiać - twierdziTrzymacie kciuki za Baryzę?

Zobacz: Michał Baryza wspomina dzieciństwo. Nie miał łatwo bez ojca

Finał programu Top Model:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30