Anna Lewandowska ma swoje stoisko Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska z córką i przyjaciółkami na wakacjach Anna Lewandowska
Anna Lewandowska ma swoje stoisko
1/6
Anna Lewandowska ma swoje stoisko

Co będzie do jedzenia na obozie Anny Lewandowskiej? Trenerka i dietetyczna uchyliła rąbka tajemnicy. Letni obóz treningowy Anny Lewandowskiej zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się on w terminie 27 sierpnia - 3 września, tradycyjnie w  Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Zapisy ruszyły na początku czerwca. W programie obozu znalazły się liczne treningi, zajęcia grupowe, marszobiegi oraz wykłady ze specjalistami od zdrowego żywienia. Oprócz teorii, będzie również praktyka w tym zakresie. ;) Anna Lewandowska dla uczestniczek obozu przygotowała specjalne menu. Jakie?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Jest efekt "wow"! Robert będzie pod wrażeniem! Spora zmiana?

 

Jadłospis zdradziła na Instagramie! Zobaczcie, co będą jadły uczestniczki obozu Anny Lewandowskiej! Sprawdź na następnych stronach fotoglaerii!

 

Polecamy: Anna Lewandowska zaskakuje! Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na publikację TEGO zdjęcia

2/6
Anna Lewandowska
Facebook/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przygotowała menu na swój letni obóz treningowy. Co się z nim znalazło?

3/6
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

W menu na obozie Anny Lewandowskiej znalazły się m.in. takie pyszności, jak: hummus, risstotto z dynią i prażonymi pestkami, dorsz w sosie koperkowym z warzywami na parze, puree z brokułów i pieczone ziemniaki. Jednak to nie wszystko! Będzie też coś... słodkiego. ;) Co takiego?

4/6
Anna Lewandowska z córką i przyjaciółkami na wakacjach
Instagram

Na obozie Anny Lewandowskiej nie zabraknie bardzo lubianego przez uczestniczki ciasta Snikers. Z czego się je robi?

5/6
Anna Lewandowska

Ciasto Snikers według przepisu Anny Lewandowskiej wykonane jest z daktyli, wiórków kokosowych i innych zdrowych produktów. Na pewno jest pyszne!

6/6
Anna Lewandowska

Wybieracie się na obóz Anny Lewandowskiej? My zastanawiamy się, czy jedną z uczestniczek będzie również... mała Klara? ;)