Melanie Griffith, Dakota Johnson Melanie Griffith, Dakota Johnson Melanie Griffith, Dakota Johnson Melanie Griffith, Dakota Johnson Melanie Griffith, Dakota Johnson
Melanie Griffith, Dakota Johnson
ONS
1/5
Melanie Griffith, Dakota Johnson
ONS

Przykre wiadomości dla fanów Melanie Griffith. Według informacji zagranicznego tytułu "US Weekly", 61-letnia aktorka znów zmaga się z chorobą nowotworową. W 2019 roku u Griffith wykryto zmiany chorobowe na nosie. Na szczęście nowotwór był we wczesnym stadium. Dzięki odpowiedniej terapii, amerykańskiej aktorce udało się pokonać chorobę. Nie jest to pierwszy nawrót nowotworu u gwiazdy. Aktorka już dwukrotnie zmagała się z reemisją.

 

Zobacz też: Dakota Johnson faktycznie jest w ciąży i stara się ukrywać brzuszek?! Te ZDJĘCIA zdradzają, jak jest naprawdę!

 

Jak czuję się obecnie Melanie Griffith? 

 

Polecamy: Od „Pracującej dziewczyny” do ofiary operacji plastycznych… Melanie Griffith kończy skończyła 60 lat!

2/5
Melanie Griffith, Dakota Johnson
ONS

Informacja o tym, że Melanie Griffith ponownie walczy z nowotworem obiegła media po tym, jak gwiazda została przyłapana przez paparazzi w Beverly Hills z opatrunkiem na nosie. Spory plaster miał być śladem po operacji. Okazało się, że aktorka znów musi zmierzyć się z rakiem. Na szczęście - podobnie jak w przeszłości - nowotwór udało się wykryć we wczesnym stadium. 

3/5
Melanie Griffith, Dakota Johnson
ONS

Melanie Griffith poddała się leczeniu i wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze do wyzdrowienia. Gwiazda oficjalnie nie zabiera głosu w sprawie swojej choroby. 

4/5
Melanie Griffith, Dakota Johnson
ONS

Melanie Griffith jest matką gwiazdy ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Dakoty Johnson. 

5/5
Melanie Griffith, Dakota Johnson
ONS

 Melanie Griffith i Dakota Johnson mają ze sobą świetny kontakt. Na szczęście, aktorka może liczyć na wparcie córki w trudnych chwilach. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Więcej na temat Melanie Griffith Dakota Johnson