Melania Trump, Hope Hicks Melania Trump Hope Hicks Melania Trump Melania Trump
Melania Trump, Hope Hicks
East News
1/5
Melania Trump, Hope Hicks
East News

Mogłoby się wydawać, że Melania Trump nie musi obawiać się konkurencji. W końcu jest pierwszą damą i gdzie się nie pojawi, tam zawsze przyciąga wzrok. Ale nie tym razem! Podczas wizyty w Japonii Melania przekonała się, że nie zawsze jest na pierwszym planie. Tym razem serca fotoreporterów podbiła 28-letnia Hope Hicks, dyrektor ds. Komunikacji w Białym Domu i prawa ręka Donalda Trumpa! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak prezentowały się obie panie i czy faktycznie Hope Hicks przyćmiła Melanię Trump!

 

Zobacz: Pierwsza Dama Ameryki ma swojego sobowtóra?! Internauci mają dowody, że to nie Melania ostatnio towarzyszyła mężowi

2/5
Melania Trump
East News

Wizyta prezydenckiej pary USA w Japonii jest omawiana na całym świecie. Tym razem jednak bohaterką wielu publikacji jest 28-letnia Hope Hicks, która w sierpniu tego roku objęła jedno z najważniejszych stanowisk w Białym Domu. Sorry Melania, ale to Hope Hicks zachwyciła wszystkich swoją stylizacją, którą zaprezentowała podczas bankietu w Tokio. 

 

Zobacz: Czy nie za wcześnie okrzyknięto Melanię Trump ikoną stylu?! Zobaczcie jej modowe wpadki!

3/5
Hope Hicks
East News

Na Hope Hicks i Melanię Trump zwróciła uwagę nawet Dorota Wróblewska, organizatorka pokazów mody, która chętnie ocenia stylizacje gwiazd na swoim profilu na Facebooku. 

 

Podróż do Japonii Donalda Trumpa jest pełna emocji.

Media skupione są na wizerunku Pierwszej Damy.

I tu ciekawostka, bo jest konkurencja.

Z wizytą również pojechała piękna Hope Hicks, dyrektor ds. Komunikacji w Białym Domu, która w japońskim smokingu zrobiła furorę. Niektórzy uważają, że swoją urodą przyćmiła Panią Trump.

Robi się gorąco!  - napisała. 

 

Zobacz: „To ja jestem pierwszą damą”, mówi była żona Donalda Trumpa, Ivana. Co na to Melania Trump? 

4/5
Melania Trump
Facebook

Wszystko wskazuje na to, że Hope Hicks faktycznie przyćmiła Melanię Trump, bo to jej look zwrócił uwagę paparazzi, stylistów oraz modowych dziennikarzy. Dyrektor ds. Komunikacji zachwyciła w smokingu. Czerwona suknia Melanii nie miała szans!

 

Zobacz: WYDAŁA PRAWIE 200 TYSIĘCY ZŁ, BY WYGLĄDAĆ JAK... MELANIA TRUMP. UDAŁO SIĘ?

5/5
Melania Trump
East News

Myślicie, że Melania Trump i jej stylizacje od teraz zejdą na dalszy plan? Który look był waszym zdaniem lepszy?

 

Zobacz: MELANIA TRUMP PRZYTYŁA? TA KREACJA ODSŁONIŁA JEJ... BRZUSZEK

Więcej na temat Melania Trump