Donald Trump, Melania Trump Bal po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na prezydenta - pierwszy taniec Donalda Trumpa i jego żony Marla Maples i Donald Trump - zdjęcie ze ślubu Melania Trump i Donald Trump całują się na oczach wyborców Małgorzata Tusk, szczyt NATO, Melania Trump
Donald Trump, Melania Trump
East News
1/5
Donald Trump, Melania Trump
East News

Melania Trump nie ma lekko. Odkąd związała się z Donaldem, musiała liczyć się z tym że ukochany, który nie był w przeszłości święty, może powielać swoje czyny w przyszłości. Jako żona biznesmena, a później prezydenta Stanów Zjednoczonych, wiedziała że będzie na językach milionów osób na świecie. Teraz skandale z przeszłości wracają, a nowością jest wątek rozwodu Pierwszej Pary USA!

Melania Trump znów upokorzona!

Afer nie było mało, chociażby ta, kiedy były odźwierny z Trump Tower wygadał się w mediach, że Donald zdradził żonę z gosposią, z którą ma dziecko. Wyjawił także, że był zmuszany przez pracowników miliardera do podpisania umowy, w której był zapis o zakazie wypowiadania się publicznie na temat życia prywatnego Trumpa. Okazuje się, że ta i wiele innych sytuacji wciąż ciąży na Melanii, która jak informuje Hollywood Life, jest załamana:

Każdego dnia pojawiają się nowe doniesienia i oskarżenia dotyczące Donalda i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie miało się to skończyć. Melania uważa, że te wszystkie oskarżenia romanse i łapówki są niesamowicie zawstydzające, ale nie tylko. Uważa, że są upokarzające i wie, że w przyszłości będzie ich coraz więcej.

Niejedna kobieta już dawno zdecydowała by się na rozwód! Tabloid szokuje i twierdzi, że Pierwsza Dama także o tym myśli... Przeczytajcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Victoria Beckham ubiera Melanię Trump! Zobaczcie kreację pierwszej damy z wizyty w Londynie!

2/5
Bal po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na prezydenta - pierwszy taniec Donalda Trumpa i jego żony
Eastnews

Choć Melania wspiera męża i towarzyszy mu podczas każdej uroczystości jako przykładna Pierwsza Dama, ponoć już dawno myśli o rozwodzie, ale nie decyduje się na konkretny krok, ze względu na syna:

Melania stara się chronić syna. Barron zawsze był jej priorytetem. Stawia jego dobro ponad swoim. Właśnie dlatego nie rozwiedzie się z Donaldem, przynajmniej dopóki Barron nie będzie pełnoletni. Do tego czasu, Melania musi znosić to, co znosi i ignorować plotki. Musi wyciągnąć z tej sytuacji tyle, ile zdoła – czytamy.

3/5
Marla Maples i Donald Trump - zdjęcie ze ślubu
Eastnews

Donald i Melania pobrali się 22 - go stycznia 2005 roku. 13 lat to całkiem imponujący staż małżeński, biorąc pod uwagę fakt, że obecnie rozwody są jednym z najczęstszych zjawisk na świecie.

4/5
Melania Trump i Donald Trump całują się na oczach wyborców
Eastnews

Myślicie, że ich miłość jest na pokaz? 

5/5
Małgorzata Tusk, szczyt NATO, Melania Trump
East News

Pomimo skandali, jest bardzo lubiana! Ponadto, patrząc na Pierwsze Damy przywódców europejskich, Melania pod względem wizerunkowym prezentuje się naprawdę dobrze. Stoi za nią sztab stylistów, a ona sama jako była modelka ma poczucie stylu. 

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump